Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol találhatok olyan lányokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatok olyan lányokat akik igénylik a romantikát és akár verseket is egy sráctól? 19F

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a romantikát és költészetet is, szeretem az úgymond "konzervatív" (szerintem egyszerűen csak normális) felfogást, miszerint a kiszemelt lánynak bókokkal lehet udvarolni, randizás, ilyesmik. Nem tudom lenyelni a mai fiatalok mostani szokását, miszerint tiszteletlen kell lenni a másikkal szemben és szinte azonnal a "lényegre" térni. Amikor volt komoly kapcsolatom, ott sem azzal kezdtünk hogy 5 perc múlva az őgyban kötöttünk ki...


Ahol eddig keresgéltem az könyvtárak, parkok, illetve művészeti szakkörök utan is érdeklődtem. 


Tudtok javasolni még ilyen helyeket nekem?


2013. márc. 23. 18:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Ilyen lány már nem létezik.
2013. márc. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az ilyenek sehová nem mennek az iskolán kívül.
2013. márc. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én ilyen vagyok :D és nem tudom, ahhoz hogy egy lány szeret romantikázni és értelmes, hogy jön hogy unalmas is :D én pl szeretek elmenni bulizni egy áttanult hét után :D ott kiengedem a gőzt, kikapcsolok.. máskor meg az egész délutánt összebújással meg fetrengéssel töltjük a párommal. Néha nálam belefér hogy iszok, de ettől még elolvadok ha a barátom bókol :D Szóval otthonülés nem egyenlő a romantikus lélekkel, és a bulizósabb életstílus se jelenti azt, hogy két bunkó beszólástól szétteszi a lábát a csaj...

Szóval kérdező.. Ismerkedj minél több emberrel. Nem biztos, hogy egy "könyvmoly" (nem bántás, én is imádok olvasni) csaj lesz neked megfelelő.. Lehet hogy pont olyan, akiről nem is gondolnád, csak meg kell ismerni hogy meglásd benne az "érzékeny" énjét :D Szóval tényleg minél több lánnyal próbálj haverkodni, ismerkedni. :)

Még valami: szerintem tisztelendő benned a felfogásod, hogy nem akarsz 5 perc után az ágyban kikötni :) kevés sajnos manapság az ilyen fiú..

18/L

2013. márc. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igenis léteznek még ilyen lányok. Én is ilyen vagyok de hogy hol találhatsz ilyet abban sajnos nem tudok segíteni. De próbálkozz itt gyk-n többször fordult már elő hogy itt talált valaki párt (: 18/L
2013. márc. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy az ilyen fiúk általában nyáladzó, tehetségtelen, önjelölt "költők", rettenetes manírral, és pojáca viselkedéssel.
2013. júl. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Aaah... én meg pont ilyen fiút keresek. Aki nem fél verseket írni nekem, és aki képes kivárni bizonyos időt. Szánalmas az, aki első pillanatba meg is csókolja a csajt, egy hét múlva meg már le is feküdnevelem.

:D

2013. júl. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!