Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol találhatok normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatok normális kinézetű leszbi vagy biszex lányokat?

Figyelt kérdés

Keresgéltem a facebook oldalon vagy több más ilyen helyeken,de mind csúnya volt.Tele pirszingekkel,vagy éppen le volt vágva a haja tökig és lilára volt befestve.Meg fiatal lányokat sem találok...

15/L



2013. márc. 19. 14:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
37%
Leszbosz szigetén.
2013. márc. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
92%
Itt nézegess "leszbikus" címszó alatt kérdéseket, szoktak írni ebben a korosztályban lévők elég gyakran. Ha bátor vagy, akkor írsz nekik egy levelet, hogy ismerkednél szívesen :)
2013. márc. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
90%
Hát na :) mindenkinek más és más jelenti a szépet xD van akinek az is bejőn és szépnek tartja attól mert neked nem jön be. Attól nem lesz valaki ronda hogy van pc-je vagy rövid és lila a haja...csak épp nem felel meg a te elvárásaidnak. Amugy igen itt sokan ismerkednek :) és én tapasztalatból mondom hogy vannak tényleg normálisak is :) szóval ha úgygondolod adj meg valamilyen konkrétumokat vagy keresgélj és ha találsz olyan leírást ami tetszik akkor csapj a lovak közé ;) sok sikert! 15/l
2013. márc. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Köszi:D
2013. márc. 19. 17:41
 5/19 Junkies ***** válasza:
Küldtem üzenetet :D
2013. márc. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Az, hogy kinek mi a normális az annyira szubjektív...

Egyébként vannak szépek, nem is kevesen:)

Csak azt hiszem a társkereső oldalak többségére 18 év az alsó korhatár:(

2013. márc. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Hát,igen sajnos.
2013. márc. 20. 18:57
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát, énis azt veszem észre, hogy a legtöbb leszbikus csajszi valahogy elcsúfítja, vagy elfiúsítja magát, pedig alapjáraton csajosan tök szépek voltak :S Tudom, ez szubjektív dolog, hogy kinek mi a szép, meg ez nem mindenkire vonatkozik, de magam körül ezt veszem észre ://


18/L

2013. márc. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Az én baráti körömben a legtöbben elég csajosak, van néhány rövid hajú - de még így se lehet rá mondani mindegyikre, hogy "fiús".


Én 16 éves, leszbikus lány vagyok. Ha rámírsz megadom a facem és véleményt mondhatsz :) érdekelne, hogy külső szemlélő mit mondana.

2013. márc. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
öhm jelentkezik egy L/14 is :) írj ha gondolod:3
2013. márc. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!