Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek nem félelmetes, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mademoiselle Nana kérdése:

Nektek nem félelmetes, hogy a mai nők többsége annyira érdek-központú, hogy sokszor még saját testi épségüket, életüket is kockáztatva dollárjeleket vízionálva fejetlenül ugranak bele egy kétes kimenetelű kapcsolatba?

Figyelt kérdés
(Természetesen itt is a kivétel erősíti a szabályt).

2013. márc. 23. 22:21
 1/6 anonim ***** válasza:
annyival kevesebb.
2013. márc. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

"dollárjeleket vízionálva " hát ez már szinte költői volt.

dollárjelek: $$$ na ugrás a kapcsiba! :D

2013. márc. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azért írtam így,mert létető jelenség, konkrétan a külföldre való menetel érdekében házasságkötés egy alig ismert külföldi emberrel egy pompázatosabb fényesebb jövő reményében. Aztán ha eladják prostituáltnak néz, hogy nincs szerencséje. Rosszabb esetben örökre eltűnik...
2013. márc. 23. 22:26
 4/6 anonim ***** válasza:

"konkrétan a külföldre való menetel érdekében házasságkötés egy alig ismert külföldi emberrel egy pompázatosabb fényesebb jövő reményében"


Pont mostanaban olvastam errol, hogy egyre nagyobb divat, hogy Nyugat-Europaban, Amerikaban elo, tehetosebb ferfiak Kelet-Europaba jonnek feleseget keresni maguknak. Konkretan interneten reklamozzak a kulonbozo orszagok lanyait, kiemelnek kulonbozo jol hangzo, olykor akar nemzetspecifikus tulajdonsagokat, aztan szerveznek fogadasokat, ahol a nyugati uzletemberek talalkozhatnak, ismerkedhetnek a kivalogatott lanyokkal.


Ha engem kerdezel, szerintem igen, felelmetes, nyilvan rengeteg kockazatot is rejt magaban, de letezo jelenseg ettol fuggetlenul.

2013. márc. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Amikor, még az első világháború előtt Magyarországon nagy volt a munkanélküliség, az éhezés, a nyomor, emberek tömegei, a testi épségüket kockáztatva eladták mindenüket és az összekuporgatott pénzből felszálltak akár családjukkal együtt, de teljesen nincstelenül egy Amerikába induló hajóra. Nem volt internet vagy telefon, fogalmuk sem volt, mire vállalkoznak, egész egyszerűen úgy érezték, nincs más választásuk, mint nekivágni a semminek, a jobb reményében.


Ha kilátástalannak érezném a helyzetemet, megtenném én is. Ez nem a nők sajátossága, ez egy társadalmilag lezajló folyamat.

2013. márc. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem! így legalább megkönnyítik a dolgomat, és tudom ki után nem kell futni a (felesleges) köröket.
2013. márc. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!