Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Na most ez csak szerintem nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na most ez csak szerintem nem volt szép tőle?

Figyelt kérdés

Helyzet a következő:


Volt egy barátom,akivel jártam is,már vagy hat hónapja.

Viszont van egy haverom(azért rom így mert erre a pasira csak haverként tudok tekinteni),akivel jó volt a viszonyom,de tudtam hogy nagyon tetszem neki,mert bevallotta,meg barátomról is tudott.Tényleg csók sem volt vele soha,néha találkoztunk,barátom tudott is róla,minden szép és jó,nem volt féltékeny,minden ok.

Na de egyik nap elhívott a haverom,hogy mondani,illetve mutatni akar valamit.


Megmutatta a gépén,hogy a barátom Msn-jén(nem szoktuk nézni egymásét)csajként ráírt,hogy szexelni szeretne vele,kamuképpel,nagyon szívesen lecopná,mert bejön neki,kérdezte van e barátnője.


A barátom nemet mondott,és írta hogy benne lenne.


Szakítottam,de valamiért meggyűlöltem a haveromat,mert beigazolódott amit gondoltam,ez az egész azért volt,hogy az ő karjaiban kössek ki,mert pár nap sem telt el,iszonyatosan rám nyomult.

Mindkettővel végleg befejeztem.

Jól tettem?



2012. nov. 10. 00:08
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Tényleg látszott rajta,a haver pasin,hogy örült ennek,semmi

együttérzés,vigasztalás(esetleg a farkával)

Azt mondta örüljek hogy segített.

2012. nov. 10. 00:11
 2/11 anonim ***** válasza:

Tény, nem volt szép amit a párod tett, és jól tetted, h ezek után szakítottál vele.

Tény, hogy az sem volt szebb dolog amit a barátod tett, mert ő meg részben azért is tette, mert téged akart megszerezni, de részben meg azért, h felnyissa a szemed, h milyen is a pasid.

Szóval én a barátodat nem dobnám, max megbeszélném vele, h tudom h részben jót akart, de a másik része nem igazán követendő példa. Megtartanám mint havert.

2012. nov. 10. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Jól tetted,habár ha a haver képes ennyire belemenni és nyomozni stb akkor valószínű nem csak dugni akar ,hanem tényleg szeret téged.Nem biztos,hogy rossz indulat volt bent,lehet csak fel akarta nyitni a szemed.
2012. nov. 10. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Megtartanám én,de úgy érzem nem érdemli meg.

Folyton követ engem,szabályosan beleszól a magánéletembe.

Nem tudom egyszer mi volt vele,de randiztam egy sráccl,ő meg éjszaka felhívott,mintha párom/apám lenne "A barátodnál vagy?Miért teszed ezt?"


Én megmondtam neki h kedvelem,de nem az esetem,nem tudok rá máshogy nézni,azt mondta elfogadja.

Akkor ezeket miért teszi.

Nem felnyitni akarta ő az én szememet.

Csak magához édesgetni.

2012. nov. 10. 00:20
 5/11 anonim ***** válasza:
nem őrült véletlenül ez a haver?
2012. nov. 10. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Elmegyünk valahová,mindig ő akar fizetni,én már rászoltam,mert kihasználni sosem tudnám,de nem érdekelte,multkor inkább nem is kértem semmit,csak ne ő fizessen,nehogy később azt mondja "rád költöttem"

és ezért elvárjon valamit,látom hogy néz rám,a gesztusait

nem érti ő meg hogy nem tudom máshogy kezelni sajnos

lehet szerelmes,de nem tudok mit tenni,próbáltam másképp érezni,de nem tudok

lehet hagynom kéne,amúgy rendes,nem akarom bántani,volt hogy lejött hozzám 80km-re csak hogy elvigyen Bp-re sétálni,de én meg nem is tudtam róla,szerencséje volt h otthon voltam

2012. nov. 10. 00:25
 7/11 A kérdező kommentje:

Amúgy szegénynek daganata volt régen,kiskorában,műtötték is,

kihullott a haj,sajnálom emiatt,lehet ezért nem vagyok durva,de nem jó ez így

2012. nov. 10. 00:26
 8/11 anonim ***** válasza:
értem...az lehet,de nem is kell durvának lenned,határozottan mond meg neki mi a szitu,ha kell legyél kemény, persze mértékkel,és keress kibúvókat ha keres, hív hogy most nem érsz rá talán idővel leszáll rólad,ha megtartod havernak
2012. nov. 10. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Volt hogy egy darabig nem beszéltem vele,meg számot is váltottam,de nem miatta,képes volt kinyomozni a szüleim számát,nem tudom hogy,és rajtuk keresztül hívogatott.
2012. nov. 10. 00:40
 10/11 anonim ***** válasza:
ugyan úgy viselkedett mintha mise történt volna?
2012. nov. 10. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!