Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka annak, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka annak, ha egy nem csúnya lány nem kelti fel a férfiak érdeklődését?

Figyelt kérdés
Önbizalom hiány ami leolvasható , szendeség , szexepil hiánya ?

2013. márc. 23. 22:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Negatív belső rejtett lélek, ami energia formájában megmutatkozik-bármennyire is rejti az illető.
2013. márc. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Akkor ha negatív és melankólikus az nő akkor a látszik rajta ?
2013. márc. 23. 22:47
 3/15 anonim ***** válasza:

Ha belülről romlott, akkor kell a francnak.. Annyi ribancot ismerek látásból, tuti nem próbálkoznék náluk, max egy éjszakára ha épp úgy adódik.


Az meg egy másik véglet, ha egy mindenkiben a hibát kereső, magát tökéletesnek hívő, kötekedős p1csa az illető, de sok véglet van..


Egyszóval, ha ellenszenves akkor nem érdekel, ennyi

2013. márc. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, ha csak negatív és melankolikus, akkor az nem zavar. (Persze ha emellett jófej, lehet vele kommunikálni stb) Én sem vagyok egy éjjel nappal vigyorogva járó pozitív személyiség.
2013. márc. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
100%
Az, hogy észrevételem szerint, ma fordított világban élünk. Engem mindenki rondának titulál, pedig szerintem nem vagyok ronda, és felnőttek is dicsérnek, de nem vagyok nyaligátor, sem népszerű, sem pedig dugható kategória.. Másképp nem tudom mivel magyarázni, hogy a 140centi nagyszájú hájtömeget, meg a kapafogú nagyképű barátnőjét vagy 50 pasi körbeugrálja..
2013. márc. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

2-a negatív belső léleknél gonoszságra asszociáltam, és nem melankóliára.


Egy melankólikus embernél még nincs ill. nem feltétlen neg.

2013. márc. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
22.51-es,mert produkálják magukat,kelletik,stb
2013. márc. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Christian Death ***** válasza:

Pl ha kevés a nôies jellem benne.

Miniszoknya (na jól van elég a szoknya is), rúzs, frizura, ne legyen az én mellem nagyobb az övétôl, ne legyen szemüveges, ne káromkodjon stb..

2013. márc. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Egyébként az én környezetemben is azokat ugrálják körbe, akik a legrondábbak, legelviselhetetlenebbek, és a legnagyobb a pofájuk - szintén a hasonló tulajdonsággal bíró fiúkák a kérők.


Én le se szarom őket igazából, passzívan keresem a hozzám illőt, bár nem mondanám magam túl szépnek, és remélhetőleg annyira csúnya sem vagyok..


3-4 voltam, 17F

2013. márc. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nincs kisugarasa, nem eleg noies, nincs egyenisege, nem torodik a kulsejevel eleget. Lehetseges, hogy egy kis stilus atalakitassal lehetne dobni az osszhatason. Fontos, hogy egy lany tanulja meg mi az ami jol all neki, es mivel emelheti ki a vonasait, s mivel takarhatja el a hibakat.
2013. márc. 24. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!