Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem értem a viselkedését az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem a viselkedését az exemnek! Vajon miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
ahogy szakítottam vele, már utána rögtön több csaj is rám írt, hogy voltak vele, míg együtt voltunk. mikor felhívtam a mai napon, mert ez már elég sok felkeresés volt, nem vette fel. az sms-re sem reagált. a csajok azt mondták, hogy valami nemi bajról is szó van. ők se tudják elérni, ezért szóltak nekem. nem elég, hogy megcsalt fűvel-fával, de még arra sem képes, hogy felvegye a telefont?
2013. márc. 23. 22:56
 1/4 anonim ***** válasza:
talán jobb is h nem vette fel.. a legjobb ha elfelejted és kivizsgáltatod magad nehogy az legyen h elkapál valamit
2013. márc. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezzel a régi és ócska szöveggel akarod a jövendőbeli nőket távoltartani az exedtől?:XDDD
2013. márc. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sajnos nagyon rosszul választottál párt, amikor mellette tetted le a voksodat. Nem akarlak megbántani, de az expasid nem egyenes, nem bátor és végképp nem vállalja a tettei következményeit...

Ennyi az egész, gerinctelen fé.reg. S sajnos az ilyenek miatt mondják a nők, hogy minden férfi deffektes... Lépj tovább.

2013. márc. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Mindig adta a szépet és a jót, arról nem tehetek, hogy olyan amolyan.

Milyen leendő barátnők? Kedves 2. ! Értelmezd a szöveget!

2013. márc. 23. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!