Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Attól tartok, hogy a boldogtal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Attól tartok, hogy a boldogtalanságom meg a frusztrációim miatti túlevéseimtől nagyon elhízok (? )

Figyelt kérdés
Pl hazajövök egy nem jól sikerült találkáról és teleeszem magam , ez olyan kényszeres dolog , pótcselekvés . A súlyommal mindíg is volt gond , már többször fogytam meg megint meghíztam , és az utóbbi fogyásom óta megint visszaszedtem pár kilót , és az utóbbi hónapokban a boldogtalanságomat evésbe fojtom .

2013. márc. 23. 23:21
 1/8 Christian Death ***** válasza:
Legyél munkanélkuli és nem lessz annyi kaja a frizsiderben hogy megbirjal hizni..
2013. márc. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, ha rendbe jössz lelkileg és kellő szeretetet fogsz kapni, minden ilyen dolog eltűnik..
2013. márc. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem jól nézel ki nekem a duci nők jönnek be ;)
2013. márc. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát lehet ,hogy nemsokára az is leszek . :( Gondolom akkor még több lesz az érdeklődés irántam , ha még munkám sem lesz .
2013. márc. 23. 23:24
 5/8 anonim ***** válasza:
Sportolnod kene valamit, aminek hatasara nemcsak az anyagcsered gyorsul, de a endorfin hormon is jobban termelodik, attol pedig boldogabbnak ered majd magad. A sport segit meg az onkontrollban is, es nem utolso sorban jo hatassal lesz az alakodra.
2013. márc. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hallod ugyanez a bajom...

Mostanaban nagyon szomorkodos vagyok es evessel vezetem le a feszultseget.

Voltam mar 72 kg is 165 centihez

Most kb mielott elkezdtem falni 51 52 voltam

Ma mertem es 55 :(

Nem akarok kover lenni mert akkor csak meg nehezebb lesz minden

Problemaim ugyanigy lesznek csak akkor mar az alakom is a problemak koze fog tartozni

Ezert probalom visszafogni magam mert az evestol semmi nem fog valtozni csak a hangulatod

Az meg a baratnoidtol egy kis sporttol vagy vasarlastol os javulhat

Nem feltetlen enni kell

:)

2013. márc. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

sztem csaj vagy azok bulemiások

Én szeretem a ducikat, nem koptatnálak le ezért...

F19

2013. márc. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

6-os


Köszi a tanácsokat . Most vannak ilyen evési rohamaim ,és igen úgy vagyok vele ,hogy minden ugyanolyan lesz csak még mindemellett kövér is leszek . Sportolok egy kicsit ,meg szoktam vásárolgatni ,hogy enyhítsem a szomorúságot meg a csalódottságot . Néha elkap az ,hogy akkor majd a külsőmmel foglalkozok majd többet ,de mikor feszült vagyok meg csalódott meg elkap a boldogtalanság akkor ilyen mechanizmus szerűen jön ,hogy jól teletömöm magam . Igazából nem is esik jól az étel , csak ezzel próbálom gyógyítani azt ,hogy nincs szerelmi életem , és nincs akihez oda tudok bújni .

2013. márc. 24. 14:51

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!