Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lányt a saját édesapja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lányt a saját édesapja nem tudja szeretni akkor más férfi sem fogja?

Figyelt kérdés
2013. márc. 24. 11:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ha nem írnád, akkor is látszana a kérdésedből, hogy nő vagy.

Próbálj meg nem ilyen butaságokra gondolni, inkább összpontosíts a párkeresésre.

És ne apát keress magadnak! A férfiak egyébként sem egyformák - találd meg azt, aki hozzád illik!

2013. márc. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

"A lanyok pedig akkor is az apjukat keresik a parjukban, ha jo a kapcsolatuk, legfeljebb akkor a pasinak is legalabb azt kell tudni, mint az apjanak. "

Ez viszont szerintem hülyeség.

2013. márc. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

#12

Nincs mindig mindenben igazam, de a tapasztalatom ez.

Persze a lanyok altalaban hevesen tiltakoznak, amikor valaki felhozza a baratjuk es az apjuk kozotti hasonlosagokat, es eszukbe sem jut, hogy azert zavarja oket, hogy a pasijuk nem tudja megjavitani a csopogo vizcsapot, mert az apukajanak ez termeszetes volt.

2013. márc. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Pedig nem azért tiltakozok, mert muszáj, hanem azért, mert nekem meg mások a tapasztalataim. Mivel már találkoztam ezzel a kérdéssel korábban is, így, mint sokan mások, el kezdtem én is keresni a megerősítő vagy éppen cáfoló pontokat.

És úgy találtam, hogy akikkel eddig összehozott a sors, alapvetően nagyban különböztek egymástól, persze nyilván voltak hasonló vonásaik is. Ahogy apámmal is voltak hasonló és különböző vonásaik, de ezek soha nem egyeztek az összes esetben.

Kábé ugyanerre az eredményre jutok, ha randomra kiválasztok 5 férfit az ismerősi körömből.

A kapcsolatom egyébként az apámmal jónak mondható.

2013. márc. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!