Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Mi a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Mi a legjobb választás ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel osztálytársak vagyunk, nagyon kedves, figyelmes, és nagyon jó a humorérzéke is, és már szinte kezdeteknél megfogott a személyisége. Viszont ő nagy valószínűséggel csak barátként tekint rám, vagy pedig ha mégsem, akkor nem mer lépni, vagy nem tudom. Az is lehet, hogy csak szimplán nem vesz észre. Van ezen kívül jó pár közös tulajdonságunk is zenei téren, illetve könyvek, RPG-k terén.


A barátnőm azt javasolta, hogy mondjam el neki az érzéseimet, viszont attól félek, ha elmondanám neki, ha nem lenne közöttünk semmi, már nem lehetnénk ugyanolyan barátok, mint amilyenek eddig voltunk, és lehet, hogy el is kerülne, vagy nem tudom.


Tudna valaki segíteni nekem, hogy mit tehetnék ilyen helyzetben?



2013. márc. 24. 15:09
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja, azt kifelejtettem, hogy végzősök vagyunk gimiben.
2013. márc. 24. 15:11
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindenképpen mondd el neki, hogy mit érzel iránta. Ha nem teszed meg, akkor bánni fogod. Egyszerűen újból kezd el vele beszélgetni, érints meg a kezét, és mondd el neki. Így biztosan összejöhet valami. Ha meg visszautasít, akkor meg legalább tudod, nem fogsz kergetni hiú ábrándokat. Biztosan örülni fog a vallomásodnak. Ha végzősök vagytok, akkor is van esély, próbáljatok meg egy városban maradni, vagy egy egyetemre menni. Sok sikert. 18/F
2013. márc. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem valahogy tudatnod kellene vele hogy te többet szeretnél, mer lehet hogy tényleg csak nem mer lépni. ha pedig ő nem akar semmit, nem hiszem hogy ettől nem lehetnétek továbbra is barátok. szerintem nem veszíthetsz sokat, sőt még nyerhetsz is vele, ha te is bejössz neki :)
2013. márc. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

azt írtad " ő nagy valószínűséggel csak barátként tekint rám," hát eddig semmit nem mutatott feléd, lehet ez így is van, attól, hogy Te érzel valamit nem azt jelenti elmondod, akkor egyből megy is így, lehet neki más a zsánere, mint Te

ettől még elmondhatod neki, legfeljebb kiderül a válaszból mi az igazság N

2013. márc. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!