Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Járnátok egy ilyen arcú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok egy ilyen arcú lánnyal, ha jó az alakja? (Kép lent)

Figyelt kérdés
[link] Tudom, hogy fontos a belső is, de kinézetre tetszik nektek fiúk?

2013. márc. 24. 18:28
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
Első sokkal szebb,a második férfias(nem külsőleg értsétek főként)semmi bájos nincs benne!Aki azt írta az elsőre,hogy nagy az orra,te öcsem/húgom(bár szerintem fiú volt)te hibátlanul nézel ki?A összehasonlításhoz hozzászolva,pedig amelyik fiúka azt írta,hogy hozzá képest nem nagy cucc,apám pl Brad Pitt-el összehasonlítanánk téged,lebőgnél,mint Uhrin Benedek a megasztárba!
2013. márc. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
Szep vagy baby:)
2013. márc. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:

sztem akkor is bevállalnálak ha sz@rcsimbókok állnának ki még a pínaszőrödből is! :D

F19

2013. márc. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
hol laksz hé, milyen aranyos vagy, inkább a kisugárzásod az ami üdítő nagyon
2013. márc. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
Igen, járnék. És bár a második lány jobban bejön, nem zavarnám el az elsőt sem :)
2013. márc. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:

Persze... szép az arca, jó a teste... nem biztos, hogy járnék, de pár randit megérne a dolog... aztán ha megismertük kicsit egymást és tetszik a dolog, akkor lehet járás is! :)

A barátnőd sem rossz...

2013. márc. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:

nem értem a kérdést. először azt hittem, hogy egy csúnyácska lányt fogok látni bomba alakkal.

Szerintem szép az első lány arca, szebb mint a másodiké.

2013. márc. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
Tipikus önbizalomtuing topik, a lány ma "tankol" egóra, holnap írtja a diszkóban a lúzereket X))
2013. ápr. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 poiu ***** válasza:
Okosnak tűnik, tehát igen, alaktól függetlenül.
2013. ápr. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
Ilyet badarságot kérdezni ! Ha ez szép lány nem tetszik akkor milyen igényeid vannak !!! És ami lényeg neked tetsszen ne másnak !
2013. ápr. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!