Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk titeket zavar ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk titeket zavar ha egy lány sminkeli magát? Csak visszafogottan, épp hogy kiemeli a szemeit és a száját. És illik is a lányhoz, öltözékéhez.

Figyelt kérdés

Én szoktam sminkelni, ezek szerint.. nem tudom a srácokat zavarja-e..

PL ha talizom egy sráccal(tegyük fel randi) akkor ha csinosan felöltözöm, és természetesen sminkelem magam, az nem baj?

17/L


2009. szept. 17. 20:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Engem nagyon zavar ha egy lány túl sok sminket használ, legyen egy határ, amit leírtál hogy te hogyan szoktad szerintem így jó, nem kell több, legyen természetes.

19f

2009. szept. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A túl sok nekem sem tetszik. De az a kicsi azért is jó, mert számomra az egy jel a lánytól, hogy tetszeni akar nekem. De ha nem használ, mert nem szokott, meg nem stílusa, akkor az 0sem baj.

24F

2009. szept. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én azt szeretem ha nem sminkeli magát a lány. Akkor látszik a természetes szépsége:D Bár ha sminkeli magát az sem taszít el, decsak ha télleg egy kevéske van rajta. A sok az már nem jön be.:) 18/F
2009. szept. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
42%
sminkeljen nyugodtan, ha a szex jó, minden jó. :)
2009. szept. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
én egyáltalán nem szeretem a barátnőmön, persze ha vmi alkalom van az más, de úgy általában nee, nem jó van gúy ahogy van :]
2009. szept. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az jön be, ha valakin egy gramm smink sincs. Persze, ha valami ünnepség van, akkor egy kis minimális elmegy, de ha lehet akkor ne. Persze ez a lánytól is függ. Van akinek jól áll a smink, még ha nincs is rá szüksége és van akinek szüksége lenne rá, de még is szebb anélkül.
2009. szept. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!