Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyik ismerősöm megkért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyik ismerősöm megkért legyek az operátora különböző külföldi és magyar szexchates oldalakon viszont nekem nem igazán van tapasztalatom?

Figyelt kérdés
Otthon szeretne szexchatelni, de nem tud angolul így elvállaltam e feladatot:) bár nekem ilyen téren nem sok tapasztalatom van, ha valaki esetleg tud segíteni dolgozott már pl stúdióban, hogy lehet 1xre több helyen is fent lenni hatékonyan milyen oldalakra érdemes felregisztrálni azokon mi az amit szabad nem szabad segítségét örömmel venném írjon ide v. privátba. Köszönöm:)
2013. márc. 24. 21:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Cam4.com, chaturbate.com
2013. márc. 31. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!