Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám túltenni magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám túltenni magam rajta?

Figyelt kérdés
Több mint 3 hónapja szakítottunk a párommal, aki azért dobott, mert mint kiderült össze akart jönni az egyik barátnőmmel... A pasi le se sz@r... A mai napig hetente többször is elolvasom a régi levelezésünket, de csak azt a részt, ahol még jártunk... Ha meglátom elkezdek reménykedni,hogy hátha megint összejövünk... Sokszor órákig sírok miatta... Tudom, hogy ez már nagyon szánalmas, de nem tudok rajt változtatni... Ráadásul egy suliba járunk, úgyhogy minden nap látom...

2013. márc. 25. 00:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Első lépésként törölj minden velekapocsolatos dolgot(képet,levelet).

és kezdj ismerkedni.nem kimondottan pasizás céljából,hanem,hogy sokan legyenek körülötted.

2013. márc. 25. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Voltam én is reménytelenül szerelmes. Ha hiszed ha nem, a szenvedés választás dolga. Én akkor egy nap úgy keltem fel, hogy mától engem nem érdekel, azt csinál amit akar, ő lesz kevesebb nem én! És ezt be is tartottam. Ha betartod, és nem nézel hátra, csak előre, meglátod pikk pakk túl leszel rajta. Jegyezd meg, az utad előre visz, nem hátra. Felesleges vissza tekintgetni.. Higyj a sorsba. A sorsod meg van rendelve. Viszont az oda vezető utat magad választod! Én hiszek abba, hogy a világon míndenkinek megvan a párja. Ha Ő túl lépett rajtad, hidd el, nem ő az. :) fel a fejjel. 21l
2013. márc. 25. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez bőven a szerelem/szex kategória. Ha kamasz vagy nem a párod volt, max a kis barátod, és gondolom mennyire komoly volt ez a "kapcsolat". Hányszor lesz még ilyenben részed, el sem tudod képzelni. Az idő begyógyítja a sebet, ha te is akarod.
2013. márc. 25. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat :)
2013. márc. 25. 08:23
 5/5 anonim ***** válasza:
A srác egy kretén és szerintem csal lukra megy! Megvoltál neki, dobott, ennyi! Ilyen szemét ember után nem érdemes a könnyeket pazarólni, még a végén elfogy! tedd magad túl rajta! Tudom nehéz, de az idő segít, vagy nem! :D
2013. ápr. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!