Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » FIUK! Szerintetek gáz az ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIUK! Szerintetek gáz az ha valakinek tubuláris melle van?

Figyelt kérdés
nagyon szép vékony comb, formás fenék , lapos has és szép arc de tubuláris mell...szerintetek ?
2013. márc. 25. 21:17
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
szal az sem nagyon az de olyasmi
2013. márc. 25. 21:18
 2/11 anonim ***** válasza:
tubuláris... ilyen szó a magyarban is létezik? angolul hallottam már a tubular szót, de nem gondoltam, h magyarul is van ilyen. engem amúgy nem annyira érdekel a mell, a többi testrész általában jobban.
2013. márc. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
És az meg milyen?
2013. márc. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
google légyszi :)
2013. márc. 25. 21:20
 5/11 anonim ***** válasza:

Az mi,hogy megver?

Az nem jó,de nem hagyom magam,vissza nyalok.

Ha nagy,az nem baj,de engem a nagy mellek sem,sem a kicsik nem izgatnak,seggpárti vagyok.

2013. márc. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
:D he D:?
2013. márc. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
egyből gondoltam, hogy a google segíteni tudna, de így este 9 után nincs kedvem ott keresgélni.
2013. márc. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
egy klikk ;)
2013. márc. 25. 21:32
 9/11 anonim ***** válasza:

Hááát nem tudom. Igazából én annyira leszarok ilyesmit, hogy egyáltalán nem szoktam ilyenekkel foglalkozni. Eddig azt sem tudtam, hogy mi ez, de most hogy tudom, nem lettem boldogabb. Hmm, egy cseppet sem érdekel és nem is fog,amíg nem találkozok csálé vagy parizer bimbóval.

22/F

2013. márc. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

csőmell...

sok függ az összhangtól. lehet, hogy az egész alkatodhoz jól áll.

2013. márc. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!