Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mostanában miért divat az, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanában miért divat az, ha valakinek gyenge az önbizalma, erre még jobban elveszik tőle?

Figyelt kérdés
Gondolok arra, hogy megkapja azt a jelzőt, hogy magasak az igényei és ha nem veszi lejjebb nem lesz nője (ha lejjebb venné csak magát csapná be) vagy hogy szánalmas, hogy nem volt még párkapcsolata, amikor nem mindenki sieti el, de még sorolhatnám.
2013. márc. 12. 10:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
34%

Az nem mostanában divat.

Egyébként az önbizalmat nem lehet elvenni, vagy odaadni valakinek. A nevében is benne van, hogy ÖNbizalom, tehát magadban kell kifejlesztened, és nem adni mások véleményére. Ha nem másokkal foglalkoznál, akkor lenne ÖNbizalmad.

2013. márc. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Én már elértem azt a szintet szerencsére, hogy ne hallgassak senkire, mert nagyon sokáig önbizalom hiányos voltam és nem volt saját döntésem, mindig más emberre hagyatkoztam, és úgy érzem segítenem kell olyanokon akik hasonló bőrben jártak, mint én.
2013. márc. 12. 11:05
 3/13 anonim ***** válasza:

Vagyis te már tudod, hogy nem jó másokra hallgatni, de azt szeretnéd, hogy hallgassanak rád...

Aha, logikus.

Ez egyébként az önbizalomhiányosok sajátsága: én nem tudom megoldani a problémáim, de majd megmondom másoknak a tutit.


Pláne ezek az általánosítások: "mostanában miért divat"...

2013. márc. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
50%
Azért, mert ezeknek az önbizalom hiányos embereknek hiába adunk tanácsot, nem fogadják meg, csak tovább sajnáltatják magukat. Tök mindegy, mit írsz ezeknek, az nekik úgy se lesz jó.
2013. márc. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Szerintem,ha valaki kérdez,az igazat kell megkapnia,még akkor is,ha az rosszul esik neki.HA valaki átlagos,és csak a

"felsőkategóriás" valakik érdeklik,ne csodálkozzon,hogy egyedül marad.

És ha fáj az igazság,akkor nem kell megkérdezni.

Mint amikor valaki megkérdezi,szép-e és megkapja,hogy csúnya,akkor ne sértődjön meg.Se a ribanc,amikor leribancozzák.Talán itt hazudni kéne a kérdezők szájíze szerint?

Meg aztán rajtam kívül élőben senki se mondja meg a sértő ,esetenként kritikus véleményt,amit mindenki gondol,de inkább hazudnak.

2013. márc. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Pedig sok embernek bele van kódolva a génjeibe, hogy milyen típusú emberek jönnek be neki, lehet az én szemembe egy nő felső kategóriás, de Pisti barátomnak meg tök átlagos, lehet ezen vitatkozni, hogy nem így van, de ha nyitott szemmel járjuk a világot, akkor észre lehet venni, hogy kb semmit sem ér az egész kategorizálás.
2013. márc. 12. 11:57
 7/13 anonim ***** válasza:
Na, ez végre egy okos meglátás. A kategorizálás tényleg hülyeség, mert vagy bejön valaki, vagy nem. :)
2013. márc. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Általában *vagy nem*
2013. márc. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
61%
Nem elveszik tőle, hanem szembesítik az igazsággal, ő meg nem bírja feldolgozni. A legtöbbnek hiába mondod, hogy mi a problémája, úgyis a nőt fogja okolni, a saját külsejét és a nők vélt felszínességét fogja okolni, ha nem tud valakit megfektetni, nem pedig önmagában keresné a problémát.
2013. márc. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Akkor se az a megoldás, hogy olyan tanácsokat adnak, hogy nézzél ki magadnak csúnyább nőket vagy nő esetében csúnyább férfiakat, hanem a helyes tanács változz meg egy kicsit most nem a gyúrásra sportokra gondolok, hanem frizura, öltözködés, higiénia meg viselkedés, élethez való hozzállás stb, és lehet jó párkapcsolatod, az igaz, hogy sokan ezt se fogják fel, de mégis jobb, mintha csak a szart mondjuk neki. Az a baj, hogy sokan fordítva értelmezik azt a mondást, hogy nincs lehetetlen csak tehetetlen.
2013. márc. 12. 13:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!