Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismerösőm feleségével többször...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerösőm feleségével többször szeretkeztünk meg egymásba szeretünk annyira hogy el akar válni ti bele mennétek?

Figyelt kérdés
Az zavar igazából hogy miattam egy család szétesik.

2013. márc. 26. 12:41
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Ha olyan könnyen menne az
2013. márc. 26. 14:12
 22/25 anonim ***** válasza:
Egyébként jó volt vele? :D Tehát milyen volt? Gondolom egy milf kategória már tudhat is valamit. :D
2013. márc. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Ha szerelmes vagy akkor mi a kérdés? Fogd a nőt és a gyerkét és ne aggódj a "családrombolás"miatt, építs nekik újat!
2013. márc. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Velem megtörtént ez, csak én voltam a gyerek a családban. Anyámmal azóta sem vagyok 100%-ig kibélkülve. Szerinted?
2013. márc. 31. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
korotok?
2013. okt. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!