Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány, aki különösen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, aki különösen viselkedik. Szerintetek miért?

Figyelt kérdés

.Van az egyik barátom családja,neki van 3 gyereke.Mondig is szerettem a gyerekeket,szoktam velük játszani.És A 3ból 2 ha átölelem,csak simán vissza ölel,és örül neki.

A harmadik meg különösen viselkedik,bele néz a szemeimbe,és könnyes lesz a szeme.Ezt nem tudom hova tenni,vagy mert annyira örül neki,vagy a fene tudja.Sokszor nem is merem,mert nem tudom hova tenni.

Azért ide tettem,mert itt vannak a legtöbben.


2013. márc. 26. 13:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Fontos információ lenne, hogy te mennyi idős vagy (férfi?) és a lány hány éves!
2013. márc. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Én 24 vagyok-férfi

Ő 10 a testvérei 9 és 11.

És hát sima ölelésről van szó,a hátát és a fejét megfogva,nem halálra szorítva,szeretetből.

2013. márc. 26. 13:57
 3/8 A kérdező kommentje:
Ja igen,még annyit tudok róla,hogy még bepisil.Azt nem,hogy miért.
2013. márc. 26. 13:59
 4/8 anonim ***** válasza:

Nos, te látod, hogy korához képest mennyire fejlett ez a kislány, de simán el tudom képzelni, hogy egy plátói szerelem alanyát látja benned... a mai tíz éves kislányok sok esetben nem is annyira kislányok, mint azt mi szeretnénk gondolni.

Viszont nem tudom, hogy mennyi szeretetet kaphat otthon a szüleitől, lehet, hogy csak érzékenyebb lelkületű és annyira jól esik neki egy baráti ölelés, a szeretetnek eme kinyilvánítása, hogy simán ezért reagál úgy, ahogy. Ez is elképzelhető, bár ezt is csak te tudhatod és abból, ahogy azt írtad, hogy nem is mersz belegondolni abba, hogy mitől lehet ez a reakciója úgy hiszem, hogy te is az előbbi variációra voksolnál...

Akkor viszont nem tudsz mit tenni, csak nyomatékosítani kell a gyerekben, hogy ez csak vágyálom marad, esély sincs semmi ilyen jellegű dologra közöttetek. Talán kicsit mellőzhetnéd a jövőben az ölelgetést, és meglátod, hogy hogyan viszonyul majd hozzád ezek után.

2013. márc. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezt inkább a Gyerekvállalás v. a Családi kapcsolatok-ba raktad volna, itt mindjárt megkapod, hogy pedofil vagy... A gyerekek nem egyformák, vannak nagyon érzékenyek - felnőtt szemmel egészen extrém módon azok - valószinűleg csak nagyon szeret téged és ettől érzékenyül el ha lát.
2013. márc. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor valószínűleg mentális problémái vannak a gyereknek, tíz évesen már nagyon nem természetes az, ha bepisil, gondolom ezzel a kérdéssel foglalkoznak komolyabban a szülei is, bizonyára valami lelki eredetű problémája van a kislánynak, és valószínűleg ezért ennyire érzékeny.
2013. márc. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szerintem csak szomorú, és valamit szeretne a tudtodra adni.
2013. márc. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem tudom,igazából minden gyerekkel jól el vagyok,nem csak ezekkel.Olyan kis aranyosak...

Hát egyszer már beszélgettem vele erről,azt mondja,hogy az apja,a nevelőapja és az anyja is sokat foglalkozik vele,és szeretik.

Ha kérdezem ,miért csinál így,nem mond semmit.

A nem is merést arra értettem,hogy ölelgetni nem merem annyira,de ezek 3an elég féltékenyek az ilyesmire,és egyből bújik.Testileg elég fejletlen,inkább mondhatnám 7nek...Bár szerintem annyira nem foglalkoznak vele,mint ahogy mondja,az apja külön él,a nevelőapja egész nap dolgozik,az anyja meg a fél napját a facebook elöt tölti,amikor nem szakítom el onnan.(az nekem a régi haverom)

És hát ugye a facebookon kívül megcsinálja,amit kell,aztán semmi mást nem láttam még soha.Mondjuk hogy foglalkozna a gyerekeivel.

2013. márc. 26. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!