Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti minden szexuális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti minden szexuális és/vagy párkapcsolati részletet megbeszéltek a barátnőtökkel?

Figyelt kérdés

Pár hete összejöttem egy csajjal és a hétvégén meg is történt a szex. Viszont nem teljesítettem úgy, ahogy azt én elvártam volna. Igazából pocsék a megfelelő szó. Konkrétan nem állt fel, majdnem egy óráig. Aztán nagy nehezen összejött és kb 5 perc alatt eldurrantam és végül is a 2. körre lehetne azt mondani,hogy az már jó volt.

Én ismerem a barátnőm baráti körét és szinte kivétel nélkül az összessel jóba vagyok, de eddig semmilyen infójuk nemvolt rólam, hogy én hogyan is teljesítek az ágyban. Túl megalázónak éreztem volna megkérni a barátnőmet, hogy ha lehet ezt ne beszélje ki, az első pletykaesten. De gondolom látta és érezte is,hogy égtem, mint a rongy. Azóta már egyszer (tegnap) összebújtunk, akkor nem voltak ilyen gondok, de azt a hétvégi eksönt én iszonyatosan nagy pofára esésként éltem meg.

Nos én is szoktam a haverokkal beszélgetni erről, nyílván. De a saját csődömet nem szoktam szétkürtölni. Az ilyet is megbeszélik egymást közt a lányok vagy egy típusfüggő?

Csak lányok válaszát várom!

Köszönöm!

22/F


2013. márc. 26. 14:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én sokszor úgy beszélek ilyenekről, ha néha témába kerül, hogy nem nevesítek. Kezdetben, kevés tapasztalattal, amikor könnyű volt azonosítani, inkább nem beszéltem ilyenekről, ha a barátnő ismerte azt, akiről beszélhettem volna.

Megmondhatod a barátnődnek szerintem, hogy ha lehet, akkor azt az éjszakát ne emlegesse senkinek, mert neked kínos.

2013. márc. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 ivilicious ***** válasza:
hát,van vagy 2 bnőm,akikkel mindent kibeszélünk :D
2013. márc. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%

Hát sajnállak.

Én nem tudhatom,Te ismered a lányt, ha úgy gondolod megbízhatsz benne akkor nem fogja elmondani,vagyis ha még ezek után is szeretne tőled valamit. De mivel azt mondtad másnap volt összebújás szerintem nincs gond.

Egy pasi mindig túlreagálja a helyzetet, még alig ismeritek egymást, felesleges ezen aggódni egyenlőre. Ha többször is előfordul,nah akkor mi csajok futunk a barátnőkhöz,hogy mi lehet VELÜNK (nem a pasival) a probléma.

2013. márc. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

mi minden ilyesmit meg szoktunk beszélni a barátnőimmel. ha jó, ha rossz. sorry.

20/L

2013. márc. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Én személy szerint semmi ilyen jellegű dologról nem szoktam a barátnőimmel beszélni, mert tisztelem a páromat annyira, hogy nem kürtölöm szét együttlétünk legapróbb részleteit.

20/N

2013. márc. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én amikor összejöttem a barátommal, első 2 próbálkozásnál nem állt fel neki.. Hiába csináltam neki bármit.. Szegényt annyira sajnáltam, égett nagyon, és én is szomorú voltam. Nem mondtam el SENKINEK, mert szerintem ez másra nem tartozna.. Nem szeretném ezzel leégetni. Hallottam olyanról, aki szakítás után teregette ki az efféle szennyest..Én biztos vagyok benne, hogy nem fogom. Nagyon szeretem
2013. márc. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Itt most olvastam hideget,meleget. Bár régóta ismerem a barátnőmet, de még csak pár hete járunk, így nem is tudom, hogy ő hogyan kezeli ezeket a "titkokat", ha tudnám nem aláznám meg itt magamat.

Akkor simán, óvatosan kérjem meg, hogy ne mondja el senkinek az első alkalmat, mert ez nekem roppant kellemetlen és kib@szott égő?

2013. márc. 26. 14:27
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát, mi megbeszélünk mindent a barátnőimmel, de ketten vannak rajtam kívül, akik apróbb részleteket is tudnak. Nem egy egész, 50-fős társaság, ebbe azért gondolj bele. Meg mellesleg, bár elmesélem én a dolgokat, ők is ugyanúgy elmesélik nekem da saját élményeiket, és hidd el, bár tudom, hogy XY-nak ekkora meg ilyen alakú a farka, így meg úgy szuperál, amikor beszélgetek vele, vagy akármi, egyáltalán nem gondolok erre, sőt, eszembe se jut. Ez ilyen lányos dolog, ne aggódj, ha el is mondja 1-2 legközelebbi barátnőjének, ők úgyse fogják továbbadni, és nem is ez fog járni a fejükben, mikor legközelebb meglátnak. A pasik ezt mindig túlspilázzák, a nők ennél azért kicsit megértőbbek ;)
2013. márc. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha ebben a lányban van egy kis tapintat, akkor kussolni fog. Én is majdnem mindent megbeszélek az LB-vel, de azért van számos kivétel. A szexről, a szexuális élményekről és tapasztalatokról is kell beszélni, persze. De azért nem hiszem, hogy nagyon részletekbe kéne ilyenkor bocsátkozni, már csak a másik iránti tisztelet miatt sem. A szex ugyanis csak két emberről szól, csak rájuk tartozik az, hogy mi történik valójában az akciódús pillanatokban.

Én tuti nem mondanám el.

2013. márc. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mi nem szoktunk ilyen velősen beszélgetni szexuális témákról a barátnőimmel. Van, hogy persze szóbajön a szex, pl barátnőm már régóta nem csinálta, és mondja, hogy hiánya van, én meg nevetve, hogy hát nekem szerencsére nincs, mert jó volt az előző éjszaka.. De ennyi.

A jelenlegi párommal a kapcsolatunk elején voltak problémák szex téren (még szűz volt, és nem tudtam, hogy ezt hogy kezeljem,sosem volt még tapasztalatlanabb pasim), akkor az egyik barátnőmtől kértem tanácsot, mert ő is volt ilyen helyzetben már, és persze neki akkor elmondtam, hogy mi a probléma. Viszont én később a páromnak el is mondtam, hogy akkor tanácsra volt szükségem, és kellett valakivel beszélnem.

Na, szóval a lényeg, hogy szerintem ez embertípus függő, vannak akik csámcsognak egymás szexuális életén, vannak akik nem.

Szerintem ha el is mondja a barátnőd valamelyik barátnőjének ezt az esetet, akkor nem azért, hogy téged kibeszéljen, hanem azért, hogy tanácsot kérjen, hogy jobb legyen nektek. Főleg ha látta rajtad, hogy szarul érzed magad miatta, meg hát senki nem szeret "dicsekedni" azzal, hogy milyen szar meg gáz szitu volt.

Tyű, ez hosszúra sikerült, de remélem segítettem:D

22/L

2013. márc. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!