Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha az ember feljön ide, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az ember feljön ide, hogy feltegyen őszintén egy párkapcsolati kérdést, akkor az oldalon miért "áll fel gyorsan egy rögtönítélő bíróság" és szétoltják az embert?

Figyelt kérdés

Hova tűnt a jóindulat az emberekből? Ezt az oldalt inkább a fiatalabbak olvassák, ahogy tudom, és bennük is ilyen indulat van? Mi történt itt?

Tiszta káosz itt minden.


2013. jan. 21. 23:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
20%
Te is kérsz oltást?
2013. jan. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
54%
Mert sok az eszetlen és unatkozó ember. És néha tényleg vicces. 20f
2013. jan. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
82%
Ez kérdés függő is.
2013. jan. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Kedvtől függ.Nyilvánvalóan nem olyan mindenki.Van aki ebben látja szórakozást vagy van akinek egyszerűen ilyen kedve van akár csak nekem is.Néha szerintem elég korrekt válaszokat adok de mikor olyan baromságokat olvasok hogy agyam leolvad akkor utána már kedvem van kötözködni kicsit.
2013. jan. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Rommá oltottak ennél a kérdésemnél, amikor csak poénkodtam a kommentjeimben.


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2013. jan. 21. 23:44
 6/21 anonim ***** válasza:
0%

fiúúú vagy? ha igen, szeretnéd megkóstolni a p.uncim?

nagyon édes :P

2013. jan. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Jesszus!.. Miután elolvastam az 1. kérdésed, rögtön tudtam h ezt is te kérdezted meg.

:D

2013. jan. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
És?
2013. jan. 21. 23:46
 9/21 anonim ***** válasza:
Magát a kérdést komolyan gondoltad, vagy a durva általánosítás a te trollságod alappillére?
2013. jan. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Azért kedves kérdező, mert primitív kitalált és eltúlzott statisztikákkal dobálózni, és olyanokat mondani amik egyértelműen nem igazak. Senki sem hal meg cigi miatt 17 éves korára, aki akkor meghal annak egyébként is rákja lett volna. Nem volt jó a kérdés, ezért nem kaptál rendes válaszokat. És ezt mint nem dohányzó férfi mondom
2013. jan. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!