Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon megbánta, hogy nem élt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon megbánta, hogy nem élt a lehetőséggel?

Figyelt kérdés

Van egy nős férfi ismerősöm, aki nagyon tetszik nekem. De ő elzárkózott előlem, amikor rájött, hogy vonzódok hozzá és azóta csak általános dolgokról beszéltünk, inkább csak köszönünk egymásnak és ennyi. Én nem is akartam firtatni tovább a dolgot, persze bántja az önérzetemet, de felfogtam, hogy ő nem akarja.

Viszont egy ideje úgy néz rám, mintha meggondolta volna magát, a minap már elkezdett beszélgetést kezdeményezni, viccelődött volna és elég sokszor összefutunk olyankor is, amikor egyébként nem szoktunk. Én továbbra is inkább visszautasító vagyok vele, de nagyon izgat még mindig, nem tehetek róla.


2013. márc. 26. 15:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem nagyon kellene belemenned ebbe az egészbe. Ő is azért visszakozott, mert rájött hogy nem lenne jó ha megcsalán a feleségét. És ha meg is tennétek, gondolj bele, hogy egy családot teszel tönkre. Kerüld mert hiába vonzódsz hozzá, előbb vagy utóbb bajod lesz belőle
2013. márc. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az eszemmel mindezt tudom, csak amikor látom, hogy egy-egy találkozásnál hogyan változik meg akár csak az arckifejezése, akkor nagyon nehéz az eszemre hallgatni, miközben a szívem egészen mást mondd... és igen, ebből csak a baj lehet, hogyne gondolnék én a családjára is, nekem is van veszítenivalóm, és mégis... én még nem voltam ennyire tanácstalan és úgy érzem, hogy ebben az esetben nem tudok uralkodni magamon. Pedig eddig mindig győzött a józan ész, ha kellett, de nála nem ér semmit sem.
2013. márc. 27. 12:41
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért kell neked az ami már a másé? Nem érzed rosszúl magad,magadtól?
2013. márc. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Önmegtartóztatás! Ha nem egy szánalmas ösztönlény lennél, aki a p*csájára, s nem az eszére, könnyen menne!
2013. márc. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
p*csájára hallgat*
2013. márc. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!