Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megbánta?

Figyelt kérdés

Az egyik legjobb fiú barátom, akit már 2 éve ismerek, tegnap egy buliban megcsókolt (eléggé ittas állapotban volt). Azt hiszem ez volt eddigi életem legkellemesebb csókja, tényleg olyan volt, hogy még a lábam is beleremegett.

A csók után mondtam neki, hogy valószínűleg csak a pia miatt tette ezt és elmentem. Azóta nem keresett.

Szerintetek megbánta?


2012. nov. 10. 15:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát a viszonzás fontos. Te csak úgy tátogtál, de mégis jó volt, vagy megölelted, és viszonoztad? És ha jólesett, akkor miért mondtál neki ilyet, mintha csak magyarázatot keresnél, a szemmel észrevehető dolgok helyett. Nem megbánta, megbántottad
2012. nov. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább szégyelli magát,és tuti,hogy gátlásos,azért mert csak a pia hatása alatt mert csókolózni.Szerintem beszélj vele,ha tettszik Neked is.Biztos hogy félénk.És szerintem örülne is neki,ha Te közelítenél feléje.
2012. nov. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Viszonoztam. Az a baj, hogy ennek a fiúnak 1.5 hónapja van barátnője. Szóval szerintem nem gondolta komolyan ezt a csókot, csak a pillanat hevében tehette. Én meg nem szeretném tönkretenni a kapcsolatát ezért mondtam neki amit mondtam.
2012. nov. 10. 16:07
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Fú. Az ilyennel akkor össze se jönnék, meg szóba se állnék ha csalja a barátnőjét. A pia nem kifogás.
2012. nov. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Attól hogy van barátnője, még leheth igazából beléd szerelmes...én is voltam már olyan cipőben...ha tetszik neked a srác akkor beszéljétek meg h legyen-e valami, azon ne múljon :)
2012. nov. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!