Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mi van? Szinte semmit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Varga Esztíí kérdése:

Most mi van? Szinte semmit nem értek!

Figyelt kérdés

Na akkor nézzük.

Van egy fiú(19) éves. Pár hónapja bejelöltük egymást fészbukon.Nekem nagyon tetszik. És végül egyszer csak rám írt.Csomót beszélgetünk ,nagyon jó vele beszélgetni.Hosszú hetekig beszélgetünk,és meg mondtam neki ,hogy nekem nagyon tetszik egyszóval kedvelem.Ekkor ő írta:-Ne haragudj aranyos vagy meg minden.De én nem akarok távkapcsolatot mert annak sok értelme nem lenne.Talán akkor beszéltünk utoljára... :/

De,tegnap rám írt reggel.Eszméletlen jót beszélgetünk,(éjjel 3-ig) és rátértünk a tali dologra.Írta máma ő is nagyon kedvel engem,és,hogy szeret.De mikor felhoztam neki,hogy nem akarjuk ki tenni,hogy kapcsolatban ?! Azt írta nem,mert hogy ahol ő lakik sok a szarkavarás van...

Barátnőm be tette a bogarat a fülembe.. Mi van ha igaza van? Van neki valaki vagy netán hülyít ,és mellette másokat is.Valahogyan nem lehet szerintetek ki deríteni ?



2013. márc. 26. 16:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Van közös ismerős?
2013. márc. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Még SOSE találkoztatok, de ő szeret, és te meg ki akarod rakni, hogy kapcsolatban vagytok?

19 évesen kicsit többről kéne egy kapcsolatnak, hogy szóljon.


Több oka lehet, hogy nem akarja, egyik az, hogy másokkal is kavar, és így nehezebben menne, a másik pedig az, hogy ő tisztában van vele, hogy NEM VAGYTOK kapcsolatban, csak azért, mert kimondtatok néhány szót, és el akarja kerülni a kínos válaszadásokat, amikor rólad kérdezgetnek és kiderül, hogy még csak nem is találkoztatok.


29/n

2013. márc. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
olyan nincs.. :/
2013. márc. 26. 16:28
 4/13 anonim ***** válasza:
Barátaitól.. vagy bízz benne ha úgy érzed..ha nem akkor meg mi értelme lenn összejönni
2013. márc. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
van barátnője egyértelmű. kissé ostoba vagy . hány éves vagy 12?
2013. márc. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Talán azért csinálja, mert értelmesebb és ő tudja, hogy az MARHÁRA TÁVOL áll a kapcsolattól, hogy neten beszélgettek kicsit, de még csak soha nem is találkoztatok.
2013. márc. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
több mint 12 !! és nem vagyok ostoba .. csak szerelmes.
2013. márc. 26. 16:37
 8/13 anonim ***** válasza:
60%

Komolyan ahogy olvastam mintha valami 13 éves kis hülye csaj lennél.Már elnézést az értelmes 13 éves leányzóktól :D


19 évesen ilyen hogy még nem találkoztunk de már szeretlek meg tegyük kapcsolatot facere mert ez mindent megpecsétel mert a facen a kapcsolat az minden hivatalosnál atom durvább dolog.


Szerintem ennyi ésszel már bocs ne pasizz előbb nőjj fel tanulj sokat iskolában aztán majd átlátod a dolgokat talán jobban ..

2013. márc. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
mind1 ... ti kajakra full értelmiségek vagytok .
2013. márc. 26. 16:41
 10/13 anonim ***** válasza:
Igen mi vagyunk itt hülyék 6an te meg vagy az atyaúristen aki mindent tud :)
2013. márc. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!