Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudom elfelejteni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom elfelejteni, ha még csak azt sem akarom, hogy közöm legyen hozzá?

Figyelt kérdés

Több éve megismerkedtem egy sráccal, akivel nagyon jó haverok lettünk, de egy kavarásnak köszönhetően jó ideje már nem beszélünk sajnos.

Többször is összevesztünk, de kibékültünk. Sokszor megbántott (általában a hatalmas egója tett erről) és eléggé rosszul érintett, hogy egy 3. személy kavarásának köszönhetően csak úgy félredobott engem. Mégsem tudom elfelejteni őt...mégis folyton ő jár a fejemben, de nem értem miért.



2013. márc. 26. 22:55
 1/6 anonim ***** válasza:

erősítsd fel magadban a rossz emlékeket, hergeld magad hogy milyen szemét volt és hogy te nem ezt érdemelted, ilyenek... írj egy listát róla miket mondott, mikkel bántott meg és függeszd ki az ágyad mellé hogy akárhányszor csak felnézel, lásd.

először önkínzásnak tűnik, de lassan harag meg utálat lesz belőle, aztán érdektelenség.

ja és határolódj el a közös haveroktól ha máshogy nem megy, meg próbálj ne összefutni vele.

és sose nézd meg neten, ne is engedd másnak hogy beszéljen róla a jelenlétedben.

ha kell, menj el a kedvenc helyedre és játszd el hogy eltemeted, el is áshatod a fényképét.... én minden ilyen marhaságot megcsináltam és fél év alatt el is felejtettem.

ja + ezerrel ismerkedtem, az összes szembejövő pasival randiztam (csókot, ilyet nem engedtem, szóval el nem k.rvultam csak válogattam hogy kivel lehetne esetleg kapcsolat) és találtam is egy aranyos normális pasit aki mindent megtenne értem, szóval boldog vagyok.

megy ez, csak akarat kérdése

2013. márc. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :)
2013. márc. 26. 23:22
 3/6 anonim ***** válasza:

sajnos csak ilyen negatívan tudtam megoldani hogy elfelejtsem

nehéz benyelni hogy valaki bedől egy ócska kis kavarásnak :/ de az nem is igazi haver... csak egy rángatható marionettbábú ;)

belegondolva van olyan ellenségem akit jobban tisztelek nála, mert legalább volt véleménye, ha negatív is, de amellett kiállt!

és nem aszerint barátkozott, hogy a haverjával most éppen melyik csaj jár és jaj, akkor hirtelen azzal jópofizunk, a régi, aki addig "barát" volt, már nem számít (mert ez volt a szitu)

annyit sem ér az ilyen befolyásolható kis Izé, mint valaki, aki legalább kezdettől fogva masszívan és korrektül utál :D

2013. márc. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Minden teljesen úgy van, ahogy leírtad. :S :)

"Szerencsére" erős jellem vagyok (annak idején azért is kedvelt meg haverom) és pontosan ezeket csináltam én is: csakis a negatív dolgokra gondoltam és később azt vettem észre, hogy már erre sincs szükség, mert teljesen közömbössé vált számomra, aminek nagyon örültem. :)

Amúgy ezt a kavarást úgy kell érteni, hogy egy közös ismerősünk azt mondta haveromnak, hogy ne beszéljen velem, mert jobb lesz nekem így. -.-"

Ugye ez később derült ki és akkor tört meg ez a közömbösség és dühbe csapott át a közös ismerősöm felé (belepofázás miatt) és haverom felé is, mert akkor ezek szerint ha ilyen könnyen lebeszélik rólam több év után, akkor biztos fontos lehettem neki...Ettől kezdve tudni sem akartam róla, nem érdekelt "él vagy hal".

Most 1-2 hete vettem azt észre, hogy kíváncsi vagyok, mi lehet vele, van, hogy még vele is álmodok, amit végképp nem értek, hogy miért -.-"

Ki vagyok magamra akadva, hogy mindezek ellenére miért nem vagyok képes elfelejteni...

2013. márc. 27. 09:23
 5/6 anonim ***** válasza:

még ez a része is teljesen hasonló :D

akit ilyen könnyen le lehet beszélni valakiről... az hadd menjen! olyan mint a napraforgó, mindig azt keresi kiből, miből lehetne haszna

csak arra nem gondol hogy egy idő után pórul jár, mert ha túl sok emberrel megcsinálja, a végén senki nem hisz majd neki.

mert ha egy ember panaszkodik valakire vállat vonnal és azt mondják: rosszindulat. de ha 3,5, 10? akkor már elgondolkoznak, hogy talán igaz ;)

biztos azért gondolsz rá mert mélyen megsértette az egód és persze akkor rosszul esett

de gondolj arra, hogy nem gyémántot veszítettél el, csak egy ócska műanyagot :D

2013. márc. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Én is ezt mondogatom magamnak mindig, hogy ha ilyen könnyen eldobott, akkor ő sem ért semmit.

Legtöbbször azért voltam dühös magamra, mert mindezt tudtam, mégsem tudtam/tudom kitörölni az életemből...de attól persze nem áll meg az életem, azt az örömöt nem adom meg neki, hogy ő legyen az életem középpontja, de azért csak ott a fejemben minden pillanatban... -.-"

2013. márc. 28. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!