Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » NEM akarom elfelejteni. és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

NEM akarom elfelejteni. és NEM akarok lemondani róla. Hogy harcolhatnék érte, ha nem hagyja?

Figyelt kérdés

az igazság az, hogy már szóba sem áll velem.

és mértéktelenül sok rosszat okozott már nekem.

de valamiért nem tudok tőle elszakadni, sokszor voltam szerelmes, sok fájdalmat éltem már át lányok miatt, de ő... más... sokkal másabb, mint eddig bárki.

nem látok a fejébe, nem tudom, hogy mit gondol, hogy vélekedik rólam, az biztos: le akarja az egészet zárni, végleg.

én ezt nem akarom, nem hagyhatom...

én nem tehetem, én látok esélyt, nem is keveset!

nagyon elharapózott a dolog, amibe belekeveredtünk.

de ha tudom, hogy jó lenne, még ha ő már fel is adta, hagyjam az egészet?

azzal megtagadom önmagam, és azt, amit érzek iránta...

és a legrosszabb... nem hajlandó már beszélni velem, nem hagyja.


2010. jún. 29. 20:18
 1/8 anonim ***** válasza:
"Néha megesik, hogy nem esik"
2010. jún. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ne hagyd....mindig van remény...próbáld ugyanezt elmondani neki is...
2010. jún. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én biztatni szeretnélek. Velem is volt olyan, hogy azt mondtam egy fiúnak, hogy nem akarok tőle semmit.Jártunk 2 hónapig és szakítottam vele, mert úgy éreztem, hogy nem szeretem eléggé. Utána még próbálkozott és sokszor nemet mondtam neki. De egy idő után rájöttem, hogy nagyon szeretem:) és azóta is boldogok vagyunk.Próbálkozz még.Sok sikert :)

16/L

2010. jún. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
engem rohadtul idegesítene, hogyha valaki nem hagyna békén, holott már beszélni sem akarok vele.
2010. jún. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Valószínű hogy már nem szeret. De ezt csak ő tudja, meg van olyan lány aki olyan makacs és szereti ezt tenni , de ha már kicsit hosszab ideje csinálja akkor már lehet hogy ténleg el akar téged felejteni:( De ha ő véglegesen le szeretné zárni a dolgot annyor nyugodj bele , muszály lesz elfogadnod.Meg ha ténleg nemszeretne már semmit tőlled akkor csak mégjobban fogja csinállni hogy hagyd békén mert ő nem akarja ezt tovább "játszani" (vagyis elakar felejteni)De azért szurkolok neked hogy mégis kibéküljetek :)
2010. jún. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
küld el neki ezt a linket:P
2010. jún. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Zaklatással nem fogod meghódítani, csak megerősíted a döntésében.
2010. jún. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Azt szeretném megkérdezni (tudom hogy 4 év telt el mióta kiírtad a kérdést és lehet hogy nem is figyeled de ha igen) mit csináltál végül? És mi történt kettőtökkel ? Ha nagyon személyes vagy csak nem szeretnél róla beszélni azt is megértem. :)
2014. máj. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!