Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal meleg férfiként, hogyan induljak neki a párkeresésnek (nem szexpartner)?

Figyelt kérdés
Komolyan gondolom a kérdésem, kérem akik elítélik a melegeket ne itt éljék ki magukat. Barátság és tartós kapcsolat érdekelne, csak szexpartner semmiképp. Nézegettem a párkereső oldalakat, de bizonytalan vagyok. Nincs ismerettségem, coming out-om még senki előtt nem volt. Korombéli 20-as, fiatal, normális, átlagos/sportos, tisztelettudó fiú az akit keresnék. Ha valaki volt már hasonló helyzetben nagyom megköszönném a tanácsát.
2010. szept. 12. 17:54
 1/8 anonim ***** válasza:
42%
Ajánlom a: Kapuvári buzzi bárt, sánnánnánánánáááá nánánánánáná
2010. szept. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
25%
a melegek miért melegek?:D
2010. szept. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
25%
Jó kérdés. Am nem tom mé.XD
2010. szept. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%

Kedves fiúnak tűnsz a kérdésed alapján. :)

Szerintem légy bátrabb, ha hirdetéseket böngészel próbálj megy 1-2- őt, hátha pont olyat találsz akit keresel. :)

21/L

2010. szept. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
9%
Jó kérdés. Am nem tom mé.XD
2010. szept. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Azt írtad barátokat is keresel. Gondolom nem azért barátkozol valakivel, mert meleg, szóval asszem ez a probléma megoldva, ilyen barátot bárhol találsz. Társkeresésre pedig ugyanaz a válasz, mint a többieknek, társkereső oldal stb. Arra nagyon vigyázz, hogy heteroszexuálisnál ne próbálkozz, ezen kívül mindent ugyanúgy, mint mindenki más.
2010. szept. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm 18:05, 18:08!
2010. szept. 13. 17:40
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem "normál" barátokat bárhol találhatsz (suli, munka), meleg havert vagy igazi barátságot melegként már nehezebb.


Gondolom egyértelműen nem úgy kell kezdened, hogy "hello XY vagyok, és meleg". Amennyiben kiismerted, megismerted az illetőt, elmondhatod neki, ha igazán megbízható jó fej (legyen az srác vagy lány) megérti, megköszöni a bizalmat. Ld. hagyma rétegei, ha a külső rétegeken rendben van, bizalmat adhatsz neki, elmondod a mélyebb tartalmakat. Ha viszont nagyon negatívan, elítélően nyilatkozik, érdemes elgondolkodnod azon, hogy kell-e ilyen negatív ember ismerősnek.


A melegek között is vannak mindenféle emberek, rendesek, szexvadászok, stb... Lehet célirányosan is keresni (portálok), pár találkozóból kiderül, hogy mit akar (csúnyán mondva: alkalmas-e arra, amire te keresel). Véleményem szerint a "csak szex" mentalitással sincs baj, de ez legyen korrektül kimondva, ne hitegessen senkit semmi többel, illetve legyen észnél, legyen felelősséggel a tetteiért, szavaiért.


31/F meleg

2016. aug. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!