Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek? Érdemes az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek? Érdemes az ilyennel beszélni még?

Figyelt kérdés
Az exem úgy csinál, mintha semmi sem történt volna köztünk régebben, és szemmel láthatóan nagyon sok ellenem elkövetett hülyeségét "elfelejtette". Most meg ő van felháborodva, mikor azt írtam neki, hogy nagyon komoly lett. Erre ő vissza írta, hogy az életben is alig kérdeztem tőle, de bevallom szinte lesokkolt a látványa. Nem akarok tőle semmit, de ezt a viselkedést én már nem értem.
2013. márc. 27. 09:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát vagy és vagyok hülye vagy neked ne jó a fogalmazásod. Bármelyik is van az biztos hogy nekem zavaros ez az írás.
2013. márc. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Na ennek fuss neki még egyszer.

Talán a szavak sorrendje nem sikerült, vagy egy pár infót kihagytál.

2013. márc. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Azt hittem, csak én nem értem :)
2013. márc. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Szakítás után először találkoztunk kb. 1 hete, utána fb-n írtunk egymásnak. De ő olyan zavarosan írt. Én meg erre, hogy akkor most ne beszéljünk, azóta ki van akadva mi bajom van. Meg hogy az életben keveset kérdeztem tőle. Ennyi
2013. márc. 27. 09:55
 5/10 anonim ***** válasza:
Még ennél is zavarosabban írt? Igazából nekem nem nagyon esik le hogy te mit is szeretnél.
2013. márc. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Azt hogy ő kezdeményezte, hogy fb-n esténként beszéljünk, de ő már az exem. És nem bánt túl szépen velem annak idején, ezért nem is szeretnék neki magamról elárulni bármit is. De csak most vettem észre, hogy semmi közös témánk sincsen, ebből adódóan azt sem értem miért jött össze velem régebben. És hogy miért akar velem beszélni, miközben rengeteg barátja, barátnője van???
2013. márc. 27. 10:01
 7/10 anonim ***** válasza:
Van, hogy néha az exek megpróbálják felmelegíteni a régi dolgokat, de ez csak nagyon ritkán sikerül. Ha úgy érzel iránta, ahogy írtad, tényleg nem kell foglalkoznod vele.
2013. márc. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha ő az exed, és amúgy sincsen vele közös témád akkor ne beszélgess vele. Ő valószínűleg többet szeretne, és ha belemész akár baráti beszélgetésekbe is, akkor előbb-utóbb bepróbálkozik, és az elutasítás nem fog neki tetszeni.

B terv: legyetek szeretők.

2013. márc. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Én nagyon nehezen tettem túl magam rajta, semmi komolyat nem akarok tőle, és mástól sem azóta. Csak ez, hogy ennyire akar velem társalogni, és találkozott is velem, meglepett, mert elég viharosan mentünk szét. Azt tudom, hogy az exekhez mindig vissza tér, mert nem tud randizgatni. De én nem akarok beállni azon sorba.
2013. márc. 27. 10:09
 10/10 anonim ***** válasza:

"Az exem úgy csinál, mintha semmi sem történt volna köztünk régebben, és szemmel láthatóan nagyon sok ellenem elkövetett hülyeségét "elfelejtette". "


Ez abszolút jellemző az expasikra.

2013. márc. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!