Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Teljesen el vagyok keseredve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen el vagyok keseredve . Kezdem azt hinni, hogy csak "arra" kellenék neki (? )

Figyelt kérdés
Van barátom már egy pár hónapja. Az utolsó elötti találkozon megkérdezte, hogy mikor fekszünk már le (persze nem így) de teljesen az volt a célja. Mondtam, hogy nekem még kellene egy kis idő, mert még nem vagyok felkészülve rá. Ő azt mondta, hogy neki teljesen jó, mert ő is akkor szeretné elveszíteni amikor én. Rá 30 percre "most vagy később ? " Mondtam, hogy később ... Tegnap megint találkoztunk. Megbeszéltük, hogy pár órára bejön hozzánk. Már az úton megint előhozta szexet. Én még 1x megmondtam neki, hogy később. Jó oké ... Bemegyünk a szobámba enni (voltak rajtunk kívül még ketten otthon) Végeztünk. Aztán "letepert" és megujjazott. Hagytam magam, mert nagyon jól esett és szeretem, de... 1x csak elővette és meg akart dugni, erre én gyorsan felöltöztem és mondtam neki, hogy még mindig nem vagyok rá kész. Tudomásul vette. Folytattuk a smárolást és utána elkisértem a buszig, adott 2 puszit és elment. Reggel írtam neki egy szivecskét amit látott délben de semmi... Mit csináljak ?
2013. márc. 27. 15:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Én már kibactalak volna.
2013. márc. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok? És szerinted hány évig fog még várni arra, hogy lefeküdj vele? Nyilván férfiből van, vannak igényei. Ha neked jól esett az, amit kaptál tőle, viszonozd! Minden oda-vissza működik, neki is jól esne és ennek hangot is ad. Nem tudom pontosan a pár hónap mit jelent, amióta együtt vagytok, de ez már itt túl van azon, hogy csak arra kellenél neki. Ettől még igényli. Érthetően.

23/N

2013. márc. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én 13 ( le lehet kurvzni) én szeretem Őt. Ő 16.
2013. márc. 27. 15:16
 4/9 anonim ***** válasza:
Menj és tanulj inkább bioszt,ráérsz még ezzel foglalkozni! XD
2013. márc. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem foglak lekurv@zni, mert nem érdemled meg, mint ahogy azt se, hogy egy ekkora barommal legyél együtt. Idáig fajult a világ, hogy egy 16 éves gyerek napjában többször felhozza a szex témát a 13 éves barátnőjének?! Nincs azzal semmi gond, hogy van egy barátod, bár a 16 kicsit soknak tűnik, de lelketek rajta. Az ujjazással már nem teljesen értek egyet, de nem az én dolgom. Bár azt azért tudod, remélem, hogy 14 év alatt a törvény bünteti a szexet, és a Te -elmondásod alapján- igen kanos barátod számára komoly következményekkel járhat ez.

Egyébként meg, hogy őszinte legyek, szerintem hagyd a fenébe. Ha ennyire lassú felfogású és erőszakos valaki, hogy nem képes megérteni, hogy Te még ezt nem akarod, akkor fáj kimondani, de nem ér annyit az egész. Egy korai tiniszerelemnek nem az a célja, hogy dugjatok, hanem az, hogy ténylegesen jól érezzétek magatokat. És bár nem vagyok jós, de ez így nem fog menni, már most látom...

2013. márc. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy mindketten iszonyúan éretlenek vagytok. Szinte egyértelmű hogy a kisgyerek nem szerelmes beléd, ettől még lehet nem csak a szexre kellesz neki. De azért tudd, ebben a korban a fiúk nagyon kanosan, nagyon szexelni akarnak, elsősorban nem a szerelem és a nagy kötődés érdekli őket, hanem a szex. Természetesen szexre kellesz neki, azt mindenképp akarja. Te meg teljesen éretlen vagy rá, úgyhogy ne csináld!
2013. márc. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hogy mit csinálj? Járd ki előbb az általános iskolát.
2013. márc. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Már kijártam :P
2013. márc. 28. 07:08
 9/9 A kérdező kommentje:
A válaszokat pedig köszönöm .
2013. márc. 28. 07:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!