Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ez, ha nem a sors keze?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez, ha nem a sors keze? Kezdem hinni, hogy tényleg létezik ilyen!

Figyelt kérdés

Tudom, hogy hülyeség, de már komolyan nem látok más magyarázatot rá...

Minden erőmmel azon vagyok, hogy egy bizonyos illetővel elkerüljük egymást, erre szinte minden egyes nap összefutok vele véletlenül. Akár egy olyan útszakaszon, amit ritkán használok, vagy ma pl. kiszaladtam becsukni a kaput, mire ő pont akkor jött el a házunk előtt autóval (mellékutca, ritkán jár erre). Mi a francért történnek ilyen dolgok? Hogy határozzam el így magam, ha valami ilyen mindig történik és felkavar?


2013. márc. 19. 13:03
 1/9 anonim ***** válasza:
próbáld meg azt h nem kerülöd el, sőt keresd a társaságát, így talán pont fordítva alakulnak majd a dolgok.
2013. márc. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

lehet. Miért akarod elkerülni?

Biztos van valami felsőbb erő, ezen már én is gondolkoztam, vagy hívhatjuk vakszerencsének is.

2013. márc. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
ez jó ötlet lenne, ha már nem próbáltam volna már korábban... kb. fél éve mindent megtettem volna azért, hogy naponta lássam, sokszor használtam azt az útvonalat, ahol tudtam, hogy ő jár, és bizony volt olyan nap, hogy kétszer-háromszor is találkoztunk... szóval ez sajnos nem jönne be most sem és nem akarok újra visszaesni
2013. márc. 19. 13:10
 4/9 A kérdező kommentje:
Túl kell lépnünk egymáson (az ok most nem fontos, de így kell lennie), és jobbnak láttuk, ha ennek érdekében minimálisra csökkentjük a kísértést, amit egy-egy találkozás jelent.
2013. márc. 19. 13:11
 5/9 anonim ***** válasza:

"pont akkor jött el a házunk előtt autóval (mellékutca, ritkán jár erre)"

Eléggé úgy tűnik, hogy ez nem a sors keze, hanem ő akarta így. Szerintem ő nem igazán kerül téged.

2013. márc. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Tényleg ritkán jár erre, nem is ez a lényeg, hanem hogy én pont akkor, abban a 10 másodpercben mentem ki...

Egyébként biztos, hogy ő is kerülne engem, mert főleg őt zavarta jobban a helyzet, ami kialakult kettőnk között!

2013. márc. 19. 14:02
 7/9 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy vagyok bakker, már szinte kísérteties mik történnek :)
2013. márc. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Még egy ilyen eset volt, hogy sétáltam hazafelé az utcán, és arra gondoltam, hogy ha most kifordulna abból az utcából, ahova mindjárt én is érek, akkor az milyen "jó" lenne és mit ad Isten... kifordult... áhhh, ilyenkor szerintem nem is tudják mi bajom lehet, mert olyan döbbenet ül ki az arcomra :S
2013. márc. 21. 14:57
 9/9 anonim ***** válasza:

Természetes, hogy nagyon meglepődtél :) Le van döbbenve az ember ilyenkor :)

Lehet ez valamilyen jel is arra, hogy dolgotok van egymással.

2013. márc. 22. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!