Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kölcsönös a vonzalom, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kölcsönös a vonzalom, de nagyon félős vagyok, mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

sziasztok! van egy fiú, aki tetszik nekem, és bár nem mondta ki, de tudom, hogy én is neki. a legnagyobb problémám magammal van. sokan mondják, hogy nagyon szép lány vagyok és rengeteget változtam és fogytam, de én ezt nem érzem így. nem tudok bátrabb lenni. haverokkal még okés, ott tényleg nagyon laza vagyok, de amikor jön ő, akkor iszonyat béna leszek. csak bámulom és kb meg sem tudok szólalni. ez azért rossz, mert így ő azt hiszi, hogy nincs nálam esélye, mert én "mennyivel" jobban nézek ki nála (barátnőim mindig ezzel jönnek)... pedig ez olyan hülyeség, istenem! nekem nem csak a külső fontos és nem érdekel h pl alig magasabb nálam a srác, vagy nincs kigyúrva (sztem nem fontos)

szóval azt szeretném kérdezni, hogy mit gondoltok, mit kéne tennem? minden haverja furán néz rám. bámulnak, amitől még jobban zavarba jövök és nem tudok beszélgetni vele, pedig nagyon szeretnék, mert odáig vagyok a srácért, csak nem tudom kimutatni felé...

köszi a válaszokat:) 17l


2013. márc. 27. 15:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Akkor kezdetben beszélj vele facebookon, ott sokkal könnyebb...
2013. márc. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!