Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megkérjem a legjobb barátnőmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkérjem a legjobb barátnőmet hogy tanítson meg smárolni?

Figyelt kérdés
vagy az leszbiség lenne?Ti mit mondanátok ?az oszályban csak 3 ember nem smárolt senkivel. és kiszeretném előszőr próbálni vele ..14/lány

2013. márc. 27. 16:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
nemvagy normális.. már bocs. akk ink pasival ne a legjobb berátnőddel! am is ráérsz még szerintem 14 évesen!
2013. márc. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
68%
Valamelyik amerikai pitében van ilyen :)
2013. márc. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
18%
gyere én megtanítalak!ha a környékemen laksz! :D
2013. márc. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A csók az egyik leg intimebb dolog. Azt csak azzal érdemes csinálni, akit szerelemmel szeretsz. Ha csak úgy csinálod érzelem nélkül, akkor az csak nyáladzás. Ha meg lánnyal teszed, akkor meg leszbi vagy.
2013. márc. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%

Igen, ez homokos dolog! Honnan tudod, hogy nem hazudnak? Amúgy sem számít... Gyerekes vagy!! (ami 14 évesen normális, de a pasizás nem annyira)

Miért nem egy fiúval szeretnéd kipróbálni? Az első csókot nem lehet elrontani, mert mégis honnan tudnál olyan dolgot, amit még sosem csináltál? Amelyik fiúnak ez nem tetszik, az hülye és nem érdemel meg téged! Ennyi... :)

2013. márc. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Hát egy az ,hogy ezt hogyan lehet megtanulni?

A másik engem sem tanított meg a legjobb spanom de mégis tudok..érdekes nem? xD (Undorítóóóóó)

Szerintem ha ennyire kiakarod probálni menj oda a sulidban egy idősebb csávóhoz azt kapd le ha jó csaj vagy nem nagyon fog elrugdosni magától.. és ha még el is rugdos akkor sem lesz olyan ciki mint a barátnőddel lenne (ez nagyon gáz..)

2013. márc. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
75%
Istenem! El sem tudom hinni, hogy megint megtörtént. Nagyon sajnálom, hogy ennyire alacsony színvonalú, bigott, undorító válaszokat kaptál.
2017. júl. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szerintem a #2. és a #4. teljesen rendben.

Különösen a #4.!

2020. nov. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Az #5. válaszból kb. két mondat nagyon gáz, a többi hét viszont nagyon is korrekt!

Annyira, hogy ide is másolom azt a 6,5-et:

"_Honnan tudod, hogy nem hazudnak? [A többiek, az osztálytársak.]

Amúgy sem számít... Gyerekes vagy, ami 14 évesen normális...


Miért nem egy fiúval szeretnéd kipróbálni?

Az első csókot nem lehet elrontani, mert mégis honnan tudnál olyan dolgot, amit még sosem csináltál

Amelyik fiúnak ez nem tetszik, [...] az nem érdemel meg téged!

Ennyi... :)_"

2020. nov. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Az #5. válaszból kb. két mondat nagyon gáz,

a többi viszont nagyon is korrek!

2020. nov. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!