Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Megcsaltuk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Megcsaltuk a legjobb barátnőmet.19/L

Figyelt kérdés

Én és a bnőm pasija mindig is nagyon jóban voltunk, és amikor egyik nap taliztunk hármasban, akkor a bnőmnek korábban el kellett menni, és ketten maradtunk... Felmentünk hozzám, mert nagyon kajásak voltunk, és elkezdtünk beszélgetni, és akk szóba jött a sze x. Elkezdtem neki panaszkodni h az előző pasimnál milyen szörnyű volt a sze x, mert durva volt, és én semennyire nem élveztem, és ő erre csak megcsókolt, és én hülye hagytam neki... lefeküdtünk, és szörnyen érzem magam, de már nem tudom visszacsinálni. Persze megállapodtunk, h erről senkinek nem beszélünk, főleg nem a bnőmnek, de én már kezdek megőrülni. Nem tudom, h mit csináljak :/

(ezt most nem azért írtam le h a komikba csak az álljon h mekkora egy ku rva vagyok...)


2012. máj. 8. 15:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
86%
mekkora egy k*rva vagy..
2012. máj. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Boldog tudatlanság. Hagyd meg benne, a barátnődet. VAGY a sráctól is szemétség hogy megtette, szóval számolj vele hogy tönkreteszed a kapcsolatukat, meg a tiéteket.
2012. máj. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Az a srác egy csicska, gyökér!


Nem is értem miért az ilyen aljas állatoknak van rendes barátnője és miért nem azoknak, akik igazán meg is becsülnék!

2012. máj. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
71%
2 ku.rva. összeilletek :)
2012. máj. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
100%

Én elmondanám a barátnőmnek, mivel fordított esetben én is elvárnám, hogy elmondja. Biztos, hogy nem fog ujjongani örömében, de legalább lehet rájön, hogy a srác nem teljesen őszinte, lehet hogy nem is te voltál neki az egyetlen akivel megtette..., de ha a srác mondja el akkor a barátságotoknak szerintem egy életre vége.

Gondold át, hogy te mit várnál el az ő helyében...

2012. máj. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Shanokk ***** válasza:
97%

Kedves kommentelők!


A kérdező direkt megkért titeket, hogy ne ku.rvázzátok már le. Komoly lelki probléma lehet ez számára.

Így ne kur.vázzátok le, ha nem muszáj...


...de ha muszáj akkor muszáj...


kis k.urva...

2012. máj. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
93%

előző

:D:D:D:D:D:D

2012. máj. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Élvezted legalább?

Jó nagy szemetek vagytok.Én ilyen helyzetben örülnék ha tudnám,hogy őszinte barátnőt és pasit találjak.Nektek meg szerbuusz.

2012. máj. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Te is érzed, hogy kur.va vagy, hisz külön kéred a kommentelőket, hogy ne kur.vázzonak le.Kezdő ku.rva.
2012. máj. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
majd visszakapod a sorstól
2012. máj. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!