Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszek neki? Lehetnek ezek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszek neki? Lehetnek ezek jelek?

Figyelt kérdés

15/L

Szerelmes vagyok az egyik osztálytársamba már 2 hónapja.

Mindég kedves velem és igyekszik megnevettetni, bár nem beszélünk túl sokat :(

Egyszer segített nekem a háziban és ott hajolt a padomnál és amikor írta remegett a keze + amikor a közelemben van mindég próbál jófejnek és viccesnek tűnni pl fejbecsapja az egyik haverját... és ezt csak akkor csinálja ha a közelében vagyok.



2013. márc. 27. 22:15
 1/4 anonim ***** válasza:
ezek még nem biztos jelek, elég gyerekes az illető
2013. márc. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Elvtársam 15 évesekről van szó. Ott meg még kb. mindenki gyerekes kivéve az osztály önjelölt üzletemberét meg persze a kihagyhatatlan neolibsi-jégvédő okoskodót (általában Judit vagy Eszter esetleg)
2013. márc. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
az hogy remegett a keze egy dolog. Viszont ez hogy jópofizik a közeledben és amugy nem ez már lehet biztató jel. Próbálj meg vele gyakran szemkontaktust kialakitani ha ö is néz akkor nagy az esélye hogy igen.
2013. márc. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"fejbecsapja az egyik haverját... és ezt csak akkor csinálja ha a közelében vagyok."

Egy igazi rossz fiúval van dolgunk..



És hogy a kérdésedre válaszoljak: nem adott biztos jeleket, viszont előtted próbálja felhívni magára a figyelmet. Szerintem adj neki te is jeleket, ha nem esik le neki akkor mond el neki (akár személyesen, vagy egy levélben.)

2013. márc. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!