Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez most mi volt a részéről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most mi volt a részéről?

Figyelt kérdés

Odajött hozzám óra után az egyik fiú az osztályból, megfogta a vállam, majd kérdezett tőlem valamit, amit bárkitől megkérdezhetett volna, pedig én távolabb is voltam tőle. Máskor is megérintett, pl nem tudom hogy szándékosan-e, de arra jött felém és amikor kikerült megfogta akkor is a vállam. Szinte sosem szoktunk beszélni, csak az osztályban a legjobb haverja mostanában oda szokott jönni hozzám, és néha vele beszélgetünk, de ő sosem jönne oda.

Egyszer a fiúnak a haverja súgott nekem valamit, hogy milyen hülyeséget fog azzal a fiúval csinálni. A fiú meg elkezdett minket nézni, majd jött közelebb hozzánk és mikor megtudta, hogy miről beszéltünk, látszott rajta, hogy mintha megkönnyebbült volna.


2013. márc. 27. 23:20
 1/5 anonim ***** válasza:
elég szektás dolog, de szerintem tetszel neki. csak kicsit fura a csávó :D én biztos összefosnám magam ha ilyeneket csinálna :D
2013. márc. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kicsit tényleg furcsa, mert valamikor majdnem tátott szájjal bámul, de máskor meg pl ha szünetben vele szemben ülünk az egyik barátnőmmel, direkt nem nézne rám..
2013. márc. 27. 23:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezd meg tőle, hogy mit szeretne tőled és mondd meg neki hogy számodra furcsák az efféle megnyilvánulásai
2013. márc. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez még nem feltétlen jelent valamit. Kérdezd meg tőle, hogy hogy-hogy foglalkozik veled, vagy valami ilyesmi.
2013. márc. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem tetszel neki, de nem akar elhívni mert fél h nemet mondasz. ne kérdezd meg tőle hogy mit akar mert tuti rögtön letagadja és te kerülsz hülye helyzetbe. Kicsit töketlen, tuti szűz még, nem csak olyan értelemben, ha nem olyanban is hogy nem volt még komoly kapcsolata. Ha bejön neked hívd el te. :)
2013. ápr. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!