Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk! Mik a legfontosabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Mik a legfontosabb tulajdonságok egy lányban?

Figyelt kérdés

Kedvesség, jókedv...

és elvárjátok h tudjon fôzni, sütni...?


2013. márc. 18. 18:57
 1/10 anonim ***** válasza:

Az első igen.

A második csak akkor ha családot alapítunk.

2013. márc. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
őszinteség.
2013. márc. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De mik még? :)
2013. márc. 18. 18:59
 4/10 anonim ***** válasza:
Jól olvasható kódot töltsön fel az svn tárolóba!
2013. márc. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Először is a kedvesség a szép beszéd.Adjon magára ;) ..Legyen jó fej , vidám..: )
2013. márc. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

1001. kérdés..:)

jah a szokásos, legyen kedves, ő is törődjön velem ne csak én vele, ne akarja h eltartsam legyen aktív a hétköznapokban legyen rugalmas laza, engem szeressen ne pedig azt amim van.


Főzni sütni Nem kell azt megoldom én.

2013. márc. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A 2 marék döglött molyénál több értelem. Legalább 1 élő moly szintjét érje el. :D Ha már nekem sikerült nagyjából a másfelet. :)))

De most komolyan, alapvető számomra, hogy értelmes legyen, ne csak a körömlakkja színéről tudjon órákat magyarázni... persze meghallgatom azt is, ha nagyon muszáj.

Emellett humor, őrület, irónia, hűség, őszinteség, persze nem feltétlen ilyen sorrendben. A túl kedves embereket nem szeretem, azok mindig sunyik...

A sütést meg a főzést már rég megoldom egyedül, tekintettel a nők konyhai tehetségére a mai világban. Persze nem hátrány ha ért hozzá. De inkább mosogasson meg takarítson, mert azt nem nagyon szeretem. :D

25/F

2013. márc. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nem várom el h tudjon fözni de akkor legalább jólnézzen ki ez a legfontosabb a többivel megbarátkozom :)
2013. márc. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem szükségem van arra, hogy vonzódjak hozzá a kinézete, mozgása, kisugárzása miatt (ne legyen nagyon elhízva, valamennyire molett lehet). Azért kezdem ezzel, mert ez az, ami miatt felfigyelek rá egyáltalán.


Lehet valamennyire rámenős. Legyen laza, ne akadjon fel minden apróságon. Kedvesség, jókedv – igen, határozottan.


Legyen intelligens és saját véleménye dolgokról, de legyen tudatában annak is, hogy léteznek más vélemények. (Ne legyen szűk látókörű)

Legyen humora!

A főzés sütés nem elvárás, de örülnék neki, és határozottan piros pont lenne.

2013. márc. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nekem az a fontos egy lányban hogy folyton jókedvű és humoros legyen de közben komoly is!
2016. márc. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!