Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, hogy mindenkinek megvan a maga ideálja, hogy milyen külsővel, belsővel rendelkező párt képzel el maga mellé? Nektek milyen?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a szerelmet nem lehet bekategorizálni, és nem sokan találják meg a tökéletes ideáljukat, de érdekelnének a vélemények:)
2013. márc. 28. 00:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez az ideál dolog hülyeség csak álmokat kerget az ember.
2013. márc. 28. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én már lemondtam erről, annyi léha csajszival hozott össze a sors, hogy én már azzal is megelégszem, ha nem mást akar velem idegesíteni, nem kihasználni akarja a jó anyagi helyzetemet, illetve tud viselkedni társaságban (elképesztő, de tényleg néha, és elkeserítő). Ja illetve ne legyen annyira szétk.rva, hogy alig érezzek valamit szex közben.


Ilyen sokat kérek?:'(

Ja és átlagos, nem csodaszép, átlagos külsőt. Mert van olyan csaj, akiről tudom, hogy nem ilyen, de azért van egy léc ami alá nem szeretnék menni. Átlagos külső, ja és ha már én ápoltabban nézek ki mint egy csaj, ott már bajok vannak.

2013. márc. 28. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Gondoltál már arra, hogy az ideál ugyanolyan dolog, mint a lottó ötös megnyerése? Addig jó, amíg csak vágyakozik rá az ember. Mikor már megtörtént, az egész értelmét veszti.
2013. márc. 28. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem létezik tökéletes ideál. Vagyis, van egy képzetem róla, amikor mondjuk a gyermekem anyját kéne elképzelni, de ő nem egy nagy szám. Igazából csupán csak a lehető legszimpatikusabb kisugárzással rendelkezik, amit csak el tudok képzelni. És e kisugárzás az ő képében testesül meg a gondolataimban. Viszont ami azt illeti, cseppet sem hasonlít az eddigi barátnőimre, sőt nem is nagyon hasonlít a valaha látott lányokra sem. Pedig teljesen "átlagos"
2013. márc. 28. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

nem ideál, de zsáner úgy igen

az van sok férfinek, ez bármi lehet ami tetszik neki

nekem nincs, mert nem a külsőre bukom N

2013. márc. 28. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Barna haj, barna szem, barna bőr. Ennyi.
2013. márc. 28. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én már teljesen feladtam azt, hogy ideálom legyen. Megelégednék akárkivel, de az ocsmány külsőm miatt mindenkit elriasztok.
2013. márc. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hatos, tökéletesen eltaláltad a külsőmet:P én már találkoztam a külső ideálommal és a belsejébe is beleszerettem, de nem kellettem neki.. elég nehéz volt kiheverni
2013. márc. 28. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!