Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindenkinek van Igazija, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenkinek van Igazija, vagy csak jobb "híján" alkotnak párt az emberek?

Figyelt kérdés
Nem hiszem,hogy valaha megtalálom azt a fiút akire vágyok.Az a legszörnyűbb,hogy van barátom,szeretem is,mert nagyon jó fiú,ritkaság.De nekem ő nem elég,nem vagyok bele szerelmes,csak vele vagyok megszokásból és hozzá vagyok kötve.

2013. jan. 26. 10:48
 1/7 anonim ***** válasza:
én is azt hittem egy darabig,mindenkit csak egy 'állomásnak' éreztem.aztán most jött a másik felem.sok mindentől függ az,hogy mindenkinek van-e igazija,nem elég azért tátott szájjal várni..
2013. jan. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Szeretnem hinni, hogy letezik az igazi. Az viszont csak a szerencsen mulik, hogy valaki megtalalja-e azt a bizonyos nagy ot. Nekem eddig nincs szerencsem. 26 eves vagyok, 6 eve vagyok egyedul. Viszont inkabb vagyok egyedul, minthogy csak azert legyek valakivel, mert a "semminel jobb".
2013. jan. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem hiszek abban, hogy mindenki megtalálja az igazit.

Nagyon sokan vannak együtt, csak úgyból. Vonzódásból, kedvelésből stb.

2013. jan. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, sokan vannak egyutt megszokasbol, csak ugybol. Nincs is ezzel semmi baj, ha ez mind a ket embernek megfelel. Nekem ez keves lenne egy kapcsolatban. Bar a szerelem idovel elmulik, en olyan parkapcsolatot szeretnek, amelyik szerelemmel kezdodik.
2013. jan. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sokan divatból, kényszerből, azért, hogy ne maradjon ki a sorból összejön valakivel. Ma, leleszbikusozzák, lebuzzizák azt, aki egyedül álló. A mai normatíva -ami nem feltétlenül helyes- azt diktálja, hogy szerez minél több barátot, barátnőd, hogy megtapasztald az életet. Csak azzal nem számolnak, hogy közben kiégett emberré válnak...
2013. jan. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

szerintem lehet mindenkinek olyan aki a legjobban hozzá passzol.

csak akkora szerencse kell hozzá hogy előbb nyeri meg az ember a lottó5-öst.

egy csomó ismerősöm csak azért jár a párjával hogy ne legyen egyedül és nem szereti. az ilyenekről... meg van a véleményem. nem becsülik annyira sem a másikat hogy engedjék hogy találjon valaki mást aki ezt viszonozhatná és ez a világ leggörényebb dolga.

2013. jan. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kb az 100% nyi emberből olyan jó 30% találja meg az igazit az életében.

A többi leszállítgatja az igényszintjét, a semminél jobb alapon tengődik valaki mellett, aztán csodálkozik,hogy üres boldogtalan szar az élete, pont ugyanúgy mintha egyedül lenne. Csak nem hisz magában, sem az életkörülménybne,hogy ki merjen törni végre belőle.

Meg párról párra járnak az emberek, keresgélnek, de nincs garantee hogy megtalálja azt aki VALÓ! hozzá.

2013. jan. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!