Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Minek állítotok külső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Minek állítotok külső követelményeket a pasikkal szemben?

Figyelt kérdés

Sokszor olvastam már itt,hogy például "legyen a pasi 180 centi,kék szemű,szőke,sportos,stb."

Hát nem tudom,nálam ha jön valaki aki megfog és beleszeretek,akkor én k*rvára nem azt fogom nézni,hogy milyen színű haja és milyen testalkata van.A szerelmeim/barátnőim közt pedig volt már szőke,barna,fekete,magas,alacsony,vékony,ducibb,sportos,mindenféle szemszínű..

A lányoknál ez nem így megy? Ha igen,akkor pedig minek kellenek ezek a követelmények? Vagy ha egy lány eldönti,hogy neki csakis a fentebb leírt pasasok jönnek be,akkor csaki hozzájuk fog vonzódni azután?

Remélem érthető a kérdés.

17/F


2013. márc. 28. 10:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nem, mert első látásra is létezik szerelem :)
2013. márc. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
16/f
2013. márc. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem azok a lányok arra a kérdésre válaszoltak, hogy mi az ideáljuk....Attól még más is bejöhet...Csak épp leírták ami elsőre beugrott, ami biztos tetszene nekik külsőre.... -.-
2013. márc. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Pixi3 ***** válasza:
Pasik! Minek állítotok külső követelményeket a csajokkal szemben? Jaaaa vagy igy már nem tetszik? Formás feszes segg, nagy kerek mellek, karcsú alak, a többi mind1 csak dugható legyen? Ugyanaz...
2013. márc. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Mint leírtam,pont nem ez számít:) Olvasd el a kérdést.
2013. márc. 28. 10:30
 6/13 Pixi3 ***** válasza:
Én értem mit mondasz és pont ugyanazt csináltam. Általánosítasz. Én is ezt tettem
2013. márc. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Még ha valaki ki is jelent ilyesmit, hogy pl. neki csak a szőkék, kizártnak tartom, hogy ténylegesen aszerint szelektálna. Előbb-utóbb biztos becsúszik más típus is, ezeket a kijelentéseket kár komolyan venni.
2013. márc. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Csupán a tapasztalataimat írtam le.
2013. márc. 28. 10:36
 9/13 anonim ***** válasza:

Miért ne állítanék?

Abban igazad van, hogy én sem szem- vagy hajszín alapján küldöm vagy fogadom az embereket, de ha külsőre nem tetszik az összhatás, akkor megette a fene.

2013. márc. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nincsenek pontos megszabott követelmények, aminek annak kell lennie, az csak annyi, hogy normálisan viselkedjen és legyen ápolt, ezen felül maximum mindenki leírja hogy mi jönne be neki, de attól még nem követelmény.
2013. márc. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!