Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Minek állítotok külső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Minek állítotok külső követelményeket a pasikkal szemben?

Figyelt kérdés

Sokszor olvastam már itt,hogy például "legyen a pasi 180 centi,kék szemű,szőke,sportos,stb."

Hát nem tudom,nálam ha jön valaki aki megfog és beleszeretek,akkor én k*rvára nem azt fogom nézni,hogy milyen színű haja és milyen testalkata van.A szerelmeim/barátnőim közt pedig volt már szőke,barna,fekete,magas,alacsony,vékony,ducibb,sportos,mindenféle szemszínű..

A lányoknál ez nem így megy? Ha igen,akkor pedig minek kellenek ezek a követelmények? Vagy ha egy lány eldönti,hogy neki csakis a fentebb leírt pasasok jönnek be,akkor csaki hozzájuk fog vonzódni azután?

Remélem érthető a kérdés.

17/F


2013. márc. 28. 10:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Természetesen minden lánynak van álompasija, de a valóság más. én is látom amikor egy fiú helyes, de attól még nem ragaszkodom gyökeresen ahhoz hogy Nekem pont ilyen kell..


Elmondjuk, hogy ez joó meg minden, de attólmég másnak is van esélye :))

2013. márc. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Mert nem állatok vagyunk..
2013. márc. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
A lányoknál ez egy kicsit másképpen megy. Igazából nálunk hiába vannak ezek az elképzelések, hogy kibe leszünk szerelmesek, vagy hogy ki tetszik majd, végül az a srác akivel tényleg úgy leszünk, nem fog hasonlítani rá, max nagyvonalakban! :) Persze vannak alapkövetelmények :D minimálisan legyél izmos, helyes legyen az arcod, édes a mosolyod meg ilyenek! De egyébként nagyon érdekes még az, hogy mi lányok valami elképesztő módon tudunk vonzódni az olyan fiúkhoz, akik lazák, és (csak látszatra) úgy tűnnek, hogy őket egyik lány se érdekli az ott lévőkből. Remélem tudtam segíteni. :)
2013. márc. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!