Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Te követed a szíved szavát?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te követed a szíved szavát?

Figyelt kérdés

Ha szeretnél valamit,valami olyat amit nem tudsz megoldani vagy csak nagyon macerásan te hallgatsz a szíved szavára?

Legyen az szerelem,család,karrier vagy csak egy kisebb dolog mondjuk egy kis állat befogadása???

(A bunkók ne is írjanak!!!!! )



2013. márc. 28. 12:50
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Az esetek 85%-ban az eszemre hallgatok.
2013. márc. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
pitvarfibrillációm van. akkor ja
2013. márc. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 putyííí ***** válasza:
régebben követtem, de jött valami olyan amit észnek hívnak és azóta azt veszem figyelembe
2013. ápr. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Én többnyire a szívemre hallgatok, és a megérzéseimre. Mondták is, hogy eléggé ösztönlény vagyok. Őszintén, eddig inkább azokat az alkalmakat bántam meg, amikor az eszemre hallgattam. Nekem a belső intuitív énem valamiért bölcsebb, a jelek szerint :D
2013. ápr. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

ÉÉÉÉRZED MÁR, a szív SZAVÁÁT

A béke ÉÉÉGIG száll

Egy perc elég, ma mindeen összeáll

és egymáásraatalál....


- Hisz annyi minden történt... De hogyan kezdjem én? :/ Mert elkísér a múlt, olymakacsul... -_- hogy alig van remény.

- Egy szót se szól, s nem értem, hogy meddig és mit vár. Hogy miért nem lép a trónra Ő, aki a törvényes király? -_-"



ÉÉÉÉRZED MÁR a szív SZAVÁÁT

a béke ÉÉÉGIG SZÁLL

Egy perc elég, ma mindeen összeáll

és egymáásraatalál....


ÉÉÉÉRZED MÁR(!) a szív SZAVÁÁT

a közelEDBEN JÁR(!)

a nagy ő, az ÉÉÉÉJEN oson át

és előőtteed áll...

2013. ápr. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 MarkoG ***** válasza:
100%
igen a szívemre hallgatok, mert mindig jót súg, csak későbbb értem meg, Lehet összetörök mert rá hallgattam de az elmém fog rá világítani arra hogy megérte.
2013. máj. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Én a szívemre halgatok. És ezt meg is szoktam bánni. De ha em arra halgatnék, nem azt tenném aimt igazán akarok.
2013. máj. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Én csak szerelmi kérdésekben nem tudok az eszemre hallgatni. Pedig azt kéne. De nem megy. És már tudom előre, hogy meg fogom bánni, hogy fájni fog, hogy nem jó ötlet, hogy jól ez nem sülhet el... de akkor is belemegyek, mert ha nem teszem meg, azt örökké bánnám.
2013. júl. 2. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Ha szerelemről van szó mindig mert ha az észre hallgatok felhívom a figyelmeteket hogy rafinált és kihasználom a másikat és bunkónak nézz (egyszer volt ilyen)a szívemre hallgatam és minden rendben volt:Szív mindörökké!!!
2013. júl. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!