Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan közelítsek hozzá?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közelítsek hozzá? Többi lent

Figyelt kérdés
van egy 17 éves fiú én 14 leszek mindjárt és nem beszéltünk még soha csak most 2 hete jelöltem be fészen rám írt hogy honnan ismerem és kb. 2 mondatot írtunk egymásnak és lement.Most állandóan ráakarok írni de félek hogy nem érdeklem. esetleg valami olyan ötletetek van amiért rákel írnom és akkor utána írnám hogy ha már rád írtam hogy vagy? stb..

2013. márc. 28. 18:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Először is nézegesd át a magyar helyesírás szabályait.

Esetleg elmehetnél nyelvtantanárhoz is(,ha már az iskolában nem tanítanak meg).

2013. márc. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Mr. S ***** válasza:
:D:D:D:D ne is figyelj az előttem szólóra. a fiúk nem túl bonyolultak, nem kell ezen hepajkodni. teljesen mind1 az indok, találj ki valamit
2013. márc. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
jó bocsánat, hogy helytelenül írtam csak siettem >< és amúgy köszönöm a válaszodat! :)
2013. márc. 28. 18:20
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért,ha sietsz,akkor nem lehet helyesen írni?:D
2013. márc. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
dee lehet de én sokat hibázok :$$$
2013. márc. 28. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!