Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van annyi olyan kérdés,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van annyi olyan kérdés, sztori, hogy találkoztam XY-nak itt meg itt, hogy találhatnám meg?

Figyelt kérdés

A gyakorikérdések is tele van ilyenekkel meg máshol is hallottam már ilyeneket.


Láttak egy csajt itt meg itt, együtt utaztak a vonaton, stb... és szeretnék megtalálni.

Az esetek 99%-ban totális képtelenség, már csak ezért sincs értelme.


Illetve ha akkor és ott látták és akartak, akarnak valamit miért nem ott szólították meg?

Utólag mit akarnak?


Ha meg is találják facebookon, akkor is mit akarnak? Nézegetni az adatlapját naponta ötvenszer?



2013. márc. 28. 23:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem mindegy neked? Nem az van,hogy mindenki azt csinál amit akar?

Különben Te melyik idősíkban élsz? Gondolom azért nem mentek oda akkor,mert be voltak kakikálva. Most meg összeszedték magukat, de már késő. És? Előfordul. Foglalkozz inkább a saját életeddel, nem hiszem, hogy ez a legnagyobb problémád:")

2013. márc. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én bejelölném fbon aztán beszélgetnék vele chaten és előbb utóbb taliznánk. De fbon nem lehet szűkíteni a keresés iwiwen meg nem találtam. :/
2013. márc. 29. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

De mindenki azt csinál amit akar és van saját életem, de szerintem te is tudod, hogy nem erről van szó.


Hanem, hogy aki nem mer lépni amikor ott van a lehetőség, utána miért akarja meg tudni, hogy ki az akivel lépni sem mert, ha úgy sem lesz semmi.

2013. márc. 29. 13:00
 4/4 anonim ***** válasza:
Ilyenek az emberek. Utólag mindig okosabbak.
2013. márc. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!