Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lenne olyan pénz, vagy valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenne olyan pénz, vagy valami amiért feláldoznád az életed?

Figyelt kérdés
Gondolok akár milliárdokra, amiből 100 évig minden rokonod elél vagy bármi másra .
2013. márc. 29. 01:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Pénzért nem,de azokért akiket szeretek simán.
2013. márc. 29. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezzel a páromat menteném meg a haláltól, akkor igen!
2013. márc. 29. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
60%
Igen,ha Erdély sorsa jobbra fordulna tôle...
2013. márc. 29. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretek élni, így semmi értelme nem lenne annak hogy a pénzért meghaljak..Az senkinek sem jó. Nekem sem mert élni akarok jó sokáig, a szeretteimnek sem, mert ők meg hiányolnának..
2013. márc. 29. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

"milliárdokra, amiből 100 évig minden rokonod elél"

Úgy szarnának le, ahogy vannak és élnének tovább boldogan és még csak eszükbe se jutnék.

Szóval nem.

2013. márc. 29. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
milliárdokért cserébe ha azt mondanák hogy van 10 évem kiélvezni, utána viszi az ördög a lelkemet, hát vigye :D inkább 10 jó év, mint még ki tudja mennyi szar. a pénzt megy vegyék vissza a halálom után, a rokonaim egy vasat ne lássanak belőle. :D önzetlenségből viszont senkiért nem halnék meg.
2013. márc. 29. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
pénzért nem, valakiért igen.
2013. márc. 29. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Megtörtént, ha nem is pénzért. 16 éve. Megnősültem.
2013. márc. 29. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
a kutyámért és a családomért (a rokonok nem számítanak ide csak apám anyám tesóim)
2013. márc. 29. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Akárhonnét nézzük, nem érdemes. Vagy vagyok velük olyan jó viszonyban, hogy nagyobb fájdalmat okozna nekik a halálom a nincstelenségnél, vagy nem, de ebben az esetben miért is jutna eszembe ilyet tenni? Ha mondjuk valami memóriatörlő bűbájt hozzászabnánk a feltételekhez, és minden emléküket elvesztenék velem kapcsolatban, már fontolandóbb a kérdés egyesek számára. Én még ilyenkor is fenntartom a tiltakozásom, egyrészt mert ennyire azért nem vagyunk kilátástalan helyzetben, másrészt mert a szememben nem érnek annyit.
2013. márc. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!