Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz kiírni barátom üzenőfalára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz kiírni barátom üzenőfalára hogy "szeretlek"? Vagy ha ő írja ki nekem?

Figyelt kérdés
Nem napi szinten,max 1-2x mikor nem tudunk kommunikálni egy kis ideig.
2013. márc. 29. 08:54
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Igen, gáz. Mert ez csak kettőtökre tartozik.
2013. márc. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Gáz a FB nyilvánossága előtt szerelmi életet élni. Mirt nem üzensz személyes üzenetben? Neki szól, vagy mindenki másnak?
2013. márc. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Igen, gáz. Nevetséges amikor az emberek személyes dolgokat az üzenőfalra írnak ki "milyen volt a tegnapi buli?" Ezek nem tudják hogyan lehet üzenetet küldeni?
2013. márc. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, gáz. Előttem leírták már, miért.
2013. márc. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is gáz, miért kell a nagy nyilvánosság előtt élni a szerelmi életeteket? Ha már mindenképpen facebook mániásak vagytok, írjatok üzenetet egymásnak.


De ha már valami oknál fogva nem tudtok beszélni egy ideig és szeretnél kedveskedni neki, szerintem sokkal jobb egy személyes sms, amibe belecsempészel valami olyat, ami rátok jellemző. :)

2013. márc. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Engem idegesít, ha ilyet látok. Igen, gáz. Meg a smárolós képek is elég gázosak.
2013. márc. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nektek gáz? Ha nem, akkor a ti üzenőfalatok, azt írtok ki rá, amit akartok. Az a gáz, ha mások véleményére adtok ebben. Ha ki akarjátok írni, kiírjátok, ha nem, nem. Akinek nem tetszik, ott a törlés gomb, vagy le lehet iratkozni a közzétételeitekről.

Aki nem akarja, nem olvassa. Aki meg csakazértis olvassa és ezen idegesíti magát, nyeljen egeret!

2013. márc. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nem gáz. folyékony.
2013. márc. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!