Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tetszek neki vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tetszek neki vagy csak nem akarja kimutatni?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki nagyon tetszik, viszont érdekes viselkedik mert egyik nap néz, köszön. De van mikor ugy megy el mellettem mintha észre sem venne vagy elfordul és ugy megy el..multkor a haverjaimmal beszéltem és ő is ott volt a barátnőjét várta és közelebb jött hozzánk de akkor is elfordult :/ vagy ezzel arra utalna inkább hogy ne nézzem, mert nem tetszem neki?
2013. márc. 29. 10:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet csak zavarban van, mert tetszel neki. Szólítsd le egyszer, majd beszélgess vele, kérd el a telefonszámát, majd ha később úgy alakul hívd el randira.:D

17f

2013. márc. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen gondolkodtam rajta ha látok rá alkalmat hogy elhívom:) köszi szépen.
2013. márc. 29. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!