Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert bu. Zi minden helyes fiu?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert bu. Zi minden helyes fiu?

Figyelt kérdés
A fiu, akibe szerelmes voltam, megmondta, hogy buzerans. Ez nem az elso eset. Mi bajuk van ezeknek, hogy mind melegedik?
2013. márc. 29. 13:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Klímaváltozás
2013. márc. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

1! jót röhögtem

hát nyilván keressél mást, jó lenne ha végig gondolnád, mik azok akik közösek voltak bennük, tehát eztán ne ilyenre bukjál N

2013. márc. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem homár minden helyes fiú, pl én nem vagyok búza
2013. márc. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
nem gondolod hogy benned van a hiba,ha már a többedik buzeránst nézed ki magadnak?
2013. márc. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Na ezért nem akartam én sose helyes lenni :D
2013. márc. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
szerintem csak simán le akart koptatni :D
2013. márc. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Egyébként azt tudom még elképzelni, hogy ez csak egy szöveg amivel lekoppinthatnak.. gondolj bele, kimondja ezt a kis mondatot és a nemkívánatos személy máris kiszeret belőle..
2013. márc. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ja igen, persze, ez a lány hibája, bla-bla, hagyjuk már ezt. Én is találkoztam több olyan pasival, voltak köztük kevésbé helyesek is, és ők is bevallották, hogy vagy biszexek, vagy full melegek. Nem mellesleg nézzetek körül a neten, milyen sok srác keres srácot!!! Itt is sok a homi kérdés! Ez van és kész. Nem szégyellik, gátlástalanok, már nem titkolják úgy mint régen. Régen titkolták, ezért nem tudtunk arról, hogy milyen sokan vannak.
2013. márc. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Sztem a kérdező olyan csúnya h szegény gyerek inkább már bebuzult.
2013. márc. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

#1 k*rvanagy :D:D


amúgy kétlem h ezzel rázna le bárki is. ilyet hetero nem mond magáról az fix. lehet tényleg túl nyálas, divatb*zi srácokat nézegetsz.

2013. márc. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!