Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mik azok a testi jelek amiket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik azok a testi jelek amiket akkor csinál egy no amikor tetszik neki az illeto és a kozelében van?

Figyelt kérdés
2013. márc. 28. 21:10
1 2
 1/15 ASOT ***** válasza:
45%
2013. márc. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
55%

A külső ivarszervei megduzzadnak és bepirosodnak.


De attól függ, ha nem vagy csimpánz, akkor nem sokat érsz a válaszommal.

2013. márc. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%

Joós István videó blogokat szoktam nézni. Eléggé Hitelesnek tartom a meglátását a mai Nő-Férfi kapcsolatokban.


Meseszerűen próbálja szemléltetni, ami kifejezetten Tetszik Nekem. (Eléggé jó "pszichológus".)


Testbeszéd könyveket lenne érdemes böngészgetni még...

2020. júl. 23. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
76%
A hajcsavargatás, igazgatás pl. tipikus.
2020. júl. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha szégyenlősebb, akkor elpirosodik és összevissza néz. Illetve ha elkapod a tekintetét rögtön elnéz.
2020. szept. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
74%

Leginkább a hajával játszik.

A hosszú hajat csavargatja, előre húzza, később hátra veti, egyik oldalról a másikra veti.

Ha rövidebb a haja , akkor a fejével hátra veti, füle mellett megsimítja. Mindkét fentebb említett kihúzza magát, mosolyog, illedelmesen kacérkodik...

2020. szept. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Hajcsavargatást az egyik barátnőm és én is csináljuk, még barátnői társaságban is, tehát csupán ezt nem lehet jelnek venni. De ha mosolyog rád, elpirul, látszik rajta, hogy zavarban van, időnként elkapja a tekintetét, akkor nyert ügyed van. Ezt, mindet nézni kell. Nincs egy olyan tuti jel, ami minden nőnél u.az.
2020. szept. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a haj csavargatást igazítást sokszor láttam már, szerintem nem a vonzalom jele , csupán egyfajta női szokás lehet.
2020. nov. 20. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
78%

Nálam pl. egyértelműen SOSEM LEHET MEGÁLLAPÍTANI SEMMIT, annyira nagyon zárkózottnak látszom. Nemcsak első és második "pillantásra" hanem akár sokadszorra is.


Ha mégis van valamennyi szimpátia, akkor azt KIFEJEZEM EGYÉRTELMŰEN SZAVAKKAL - esetleg sóhajtással (ha már annyira "közeli" az ismeretség.) Ezt a "közelit" EGYÁLTALÁN NEM KIFEJEZETTEN ÉS KIZÁRÓLAG TESTI AKTUSRA ÉRTEM!!!


Lelki vonzalom esetén is feltörnek MÉLYEBB SÓHAJTÁSOK az Ember Lányából (remélem, hogy nem csak és kizárólag én tapasztalom magamon ezeket a jelzéseket.) A "vágy" Nálunk Nőknél LEGINKÁBB LELKI - a testi vágyra MÁSKÉPPEN, MÁS ESZKÖZÖKKEL utalunk, mint Férfi Társaink.


Hangsúly és hangszín is ELÉGGÉ SZOKOTT SZÁMÍTANI - ismétlem, talán Más Hölgytársaim is megfigyelték ezt már a külvilág felé tulajdonított reakciójukon.

2020. nov. 20. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Na, ezek az "eszközök" szó egy kicsit bővebb magyarázatra szorul - a félreértések elkerülése végett: MÁS KIFEJEZÉSMÓDUNK, KELLÉKTÁRUNK van, mint a Férfi Társainknak.


Érdemes utánaolvasni a témának az interneten. Foglalkozik ilyen témával bizonyos párkapcsolati témájú szakirodalom is... de most éppen nincsenek nyitva a könyvtárak - úgy tudom.

2020. nov. 20. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!