Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, ha egy srácról akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ha egy srácról akivel ismerkedtek kiderül, hogy vonzó neki az alárendelt szerep és láb és cipő imádó, mit szólnátok?

Figyelt kérdés
23 éves srác

2013. márc. 29. 16:16
 1/8 anonim ***** válasza:
39%
Én megdöbbennék. Bocsi, de nekem az ilyesmi nem jön be....Nagyon nem. Szerintem meg is szakítanám az ismerkedést...
2013. márc. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Mcgalagony17 ***** válasza:
16%
Egy férfinak legyen önálló akarata és ne legyen papucs! Ez maximum a félénk, gátlásos lányoknak jön be.
2013. márc. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Aki be meri vállalni az alárendelt szerepet az nem papucs és nem gyáva.

Ő fel mer vállalni valamit ami megbotránkoztat még mindig sok embert. Pedig egyáltalán nem ritka dolog.

2013. márc. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
Nagyon egyet tudok érteni az utolsó hozzászólóval. Csak a középszerű lányok nem értik meg ezt a gondolatmenetet. Nekik egy f*sz kell csak és kész.
2013. ápr. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
25%
Így is meg lehet fogalmazni :)
2013. ápr. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem ne ezzel kezdj ismerkedésnél, ezt a témát inkább később hozd fel, ha megszeretitek egymást.
2013. ápr. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez tök jó :) igaz hogy az említtet gátlásos lányokhoz tartozóm de nekem tetszene az ilyesmi :)
2013. máj. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 openminded29 válasza:
főleg ha a csaj egy feszes fényes leggingsben van... 29/f
2013. aug. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!