Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan felejtsem el? Többi lent.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el? Többi lent.

Figyelt kérdés
Beleszerettem a legjobb barátomba. Sajnos volt valakije, így nem csináltam semmit, nem is mondtam el neki, először. Persze, minden úgy kezdődött, hogy én csak barátként szerettem, nagyon-nagyon, de aztán egyszer-kétszer mondott olyan dolgokat, hogy másképp is gondol rám, mint barát... Kezdtek a beszélgetéseink pikánsabbakká válni, én őrülten beleszerettem, aztán majdnem csókolóztunk, és a többi. DE végül valamiért mégse tettünk semmit, én féltem is és gondoltam a kedvesére, ő Azt akarta volna, de a kedvesét is szereti, és engem sem akart megbántani, mert tudta, hogy én hiába szeretem őt, ő nem hagyná el a szerelmét. Aztán kezdtünk összezördülni. Ő visszahúzódóbb lett, én meg szenvedtem, hogy látnom kell őket. Meg akartam szakítani a kapcsolatot vele, de lehordott mindennek, hogy milyen önző vagyok, mert ő bizony szeret, ha nem is úgy, de barátként igen, és a szerelme után én voltam a legfontosabb a számára, elvileg, habár ezt még mindig kétlem. Mellette maradtam, próbáltam barátként tekinteni rá, és eltitkoltam, mit érzek. De aki átélt ilyet, az tudja, milyen mindennap szembesülni azzal, hogy akit majd' egy éve szeret, nem szereti úgy, és látni, mit művelnek a kedvesével. Odáig jutottunk, hogy egyikünk se bírta tovább, és felajánlotta, ne beszéljünk egy ideig. Legalábbis ezt szűrtem le, de lehet, ez örökre szólt. Azóta nem írtam rá, nem kerestem, de a hiánya kikészít. És az a legrosszabb, hogy tudom, nincs jól, mert hallok felőle, és nem segíthetek neki, habár addig se értem el semmit, és persze a kedvese látványa is kikészít, mert tudom, hogy lehet, ő velem már sosem fog beszélni. Ő volt az egyetlen akire számíthattam, és kiállt mellettem, most egyedül vagyok, barátok nélkül, és nem tudom, hogy birkózzak meg ezzel egymagam. Mennyi időnek kell még eltelnie, és hogyan felejtsek, mikor még ezek után is őrülten szeretem?

2013. márc. 29. 16:18
 1/4 anonim ***** válasza:
6%
Kamunak érzem a kérdésedet. Megint egy féltékenységtől dühöngő nő:DD
2013. márc. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már miért lenne kamu? Felejteni akarok, de nem tudom, hogyan, aki nem tud segíteni, ne válaszoljon!!!
2013. márc. 29. 16:34
 3/4 anonim ***** válasza:
47%

Ma nem érek rá szívem, de holnap ha gondolod ebédelhetünk együtt aztán elviszlek egy szórakozóhelyre majd tequilázunk egyet aztán dugunk egy jót és probléma megoldva.

Majd érted megyek csak add meg a címed.

2013. márc. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, de nem. Nem vagyok az egyéjszakás kalandok híve, és az alkoholt se szeretem.
2013. márc. 29. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!