Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mai világban már tényleg ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai világban már tényleg ez a nem normális? 13/l

Figyelt kérdés
Nem beképzelésből, vagy felvágásképp írom, de sok fiúnak tetszem. Páran meg is kérdezték, hogy járnék e velük. Egyetlen egyel tettem kivételt, mert ő akkor "bizonyította is", hogy szeret. Azzal a fiúval jártam egy hétig, aztán szakítottunk, mert nem működött a kapcsolat. (a járás alatt értsétek: séta, beszékgetés, ölelés, arcra puszi) Most is próbálkoznak a fiúk, de vosszautasítom őket, mert nekem még nem kell fiú... Múltkor a fejemhez vágta az egyik osztálytársam, hogy miért nem megyek bele semmibe, hiszen csak egyszer élünk. És idézem: Miért nem megyek bele ebbe a szarságokba... A szerelem csak egy "szarság"?? Azt mondom, hogy nem kell barát, de igen, néha jò volna ölelgetni valakit, de arra ott a legjobb barárnőm. És tényleg ezért nem vagyok normális? Én már nem értem ezeket az embereket, pl. A szeretlek szót csak úgy dobálgatják... És a többiek nem mellém áltak, hanem aki ezt mondta nekem. Most akkor ki is a normális?!

2013. márc. 29. 17:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Te látod jól. És sz*rd le, mit mondanak, tarts magad az elveidhez :)
2013. márc. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
De igen, teljesen normális vagy :) Ne áll be a "csordába"
2013. márc. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát én abszolút nem értem a mostani 12,13,14 éveseket,meg amiket művelnek...26L
2013. márc. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális vagy, mi az hogy egyszer élünk? 13 évesen nem ennek van itt az ideje, ott van rá az egész felnőttkor, szóval bőven ráérsz még. Inkább utasítsd vissza, mint hogy 20éves korodra egy kiélt nő legyél.
2013. márc. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
"Azzal a fiúval jártam egy hétig, aztán szakítottunk, mert nem működött a kapcsolat" :))))))))))))))))
2013. márc. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszi! Megnyugtattatok :) 5. Miért idéztél? Szerintem 13 évesen is lehet valaki szerelmes, csak ne ész nélkül.
2013. márc. 29. 17:17
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
sajnos ez később se fog sokaknál megváltozni, szóval fogadd el az elején hogy a többség nagyon buta, irigy, és megvezethető a reklámok és a többi sz@rság által.
2013. márc. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

A többiekkel van itt a baj.. sajnos ://


Te normális vagy :)) !!


Én is 13 évesen lettem szerelmes, reménytelenül, olyannyira, hogy még ma sem tudok továbblépni, pedig 15 vagyok ://

2013. márc. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen, sokak szemében az nem normális, ha valaki nem azt követi/csinálja, mint a többség és ezért lenézik őket. Az ilyen emberek nagyon szánalmasak.

A mai 12-15 évesek 90%-a azt sem tudja, hogy mi az a szerelem, párkapcsolat, de mégis játsszák a felnőttet, mert azt hiszik, hogy ettől menőbbek lesznek, aztán amikor meg jön a pofára esés, akkor vérig sértettnek érzik magukat.

Te pedig maradj az elveidnél és maradj NORMÁLIS, mert valójában az a normális, amit Te gondolsz.

2013. márc. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, nem Veled van baj! Te csak maradj olyan okos, amilyen vagy! :)
2013. márc. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!