Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Öngyilkosság gondolata reményt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Öngyilkosság gondolata reménytelen szerelem miatt? Ez normális?

Figyelt kérdés

Egy nagydarab,izmos,morc külsejű,sajnos viszont elég érzékeny lelkű fiú vagyok.Talán 4-5 hónapja,hogy beleszerettem egy lány osztálytársamba.Puhatolóztam nála,hogy lenne-e esélyem,de úgy vettem észre,hogy egyáltalán nem kellek neki,mert neki is csak az a fontos,hogy a pasi helyes legyen,más nem.(pedig ő csak egy alacsony,csendes,átlagos lány,bár számomra tökéletes) Csak egyszerűen elveszi az egész életkedvemet,hogy mindennap látom,de ő engem le se... Csak nézegeti tovább a helyes fiúkat.Más lány se tudja velem feledtetni,mindig ő jár a fejemben.Tegnap pedig már annyira rossz kedvem volt emiatt,hogy megfordult a fejemben,hogy leugrom egy hídról mert ez már így nagyon rossz,egész nap csak féltékenykedni arra,ami sosem lehet az enyém..

Persze nem fogom megtenni,túlságosan is szeretem magam ahhoz,de normális,ha ez is eszembe jutott? Nagyon sajnálom magamat:( :D

17/F


2013. márc. 26. 22:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Majd kinövöd. Tizenévesen ez még normálisnak mondható.
2013. márc. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:

Hát akár normális akár nem az én fejemben is megfordult már ez a gondolat...ugyanabból az okból kifolyólag amiből neked...ugyanugy egy lány miatt akinek bárki más aki 2-3 évvel nagyobb kell csak én nem...fel a fejjel csak ezt tudom mondani...majd találsz mást magadnak :)

17 F ;)

2013. márc. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Amikor rossz kedved van, vegyél egy mély levegőt, és sz*rd le az egészet.:D 17 évesen vagy, lesz még barátnőd.:D
2013. márc. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Én soha nem akartam megölni magam.Ha akartam volna,se úgy,mint a hülye emósok...

Akkor már menjünk biztosra,nem?

Amúgy elég érdekes,hogy az ösztönök felé tud kerekedni a hülyeség.

2013. márc. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
17 éves vagy*
2013. márc. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Nagydarab, izmos pasi vagy, s nem tartod magad helyesnek? Ez talán a morc külső számlájára írható, ez viszont a lelki feltöltöttségedtől függ, s nem a külsőtől. Néz, én is sorra csalódok a lányokban, lassan 24 vagyok, és még mindig nem volt barátnőm. Ilyenkor jobb nem gondolni az illetőre, és más lány után keresgélni, de fontos h más, az érdeklődésednek megfelelő dolgokkal töltsd el az idődet, h ne legyen időd csüggesztő gondolatokkal foglalkozni. :)


23/F

2013. márc. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
53%

ilyen plátói szerelmen mindenki átesik, a lánynak nem tetszel, ezt csak elfogadni tudod, tudom nem vigasztal, de lesz majd valaki, akinek te leszel a helyes

most foglald le magad mással, járj el pl. többet a barátokkal

2013. márc. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

A testalkatomtól függetlenül a fejem még lehet elég csúnyácska.D Előbb fognak kisbalták hullani a Holdbó,mntsem ezt valaki helyesnek tartsa..

Próbálok eljárni,ismerkedni,de folyton ez a lány van a fejemben.Másra rá se tudok nézni kb.

2013. márc. 26. 22:35
 9/16 anonim ***** válasza:

Igen. Viszont ebből ki kell lábalni. Keresztül mentem ezen én is. Egy idő után természetessé válik. A halál a természet része, utána mindig valami jobb jön. a fa megszabadul a beteg részeitől, hogy a korhadtékból újjáépítse önmagát. :)


21/N

2013. márc. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Fenéken leszel billentve, nekem az az érzésem:DD
2013. márc. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!